gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Sıcak Ekmek

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sen uyurken tenin
    sıcak ekmek gibi yeni çıkmış fırından
    Saçın çiçek kokar, yüzün bebek gibi
    masal geçer aklımdan
    Sen uyurken tenin
    şefkateni saçar, sarılırım ardından
    Geceler örter bizi, hevesimi saçar
    Öpmek gelir koynundan

[Nakarat] x 2
    Sensiz olmuyor, uyku tutmuyor
    Sensiz gece bitmiyor

[Baştan buraya kadar tekrar]

Yatak sakin ben bezgin
    Sensiz kalınca rüya döner kabusa gece boyunca
    Beni özler tenini uykum kaçınca
    Sıcak ekmek kokusu beni sarınca

[Nakarat] x 4

Ege - Sıcak Ekmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekmek...

Ekmek...

rüyada birine su vermek rüyada bayat ekmek görmek ölüye su vermek ölüye yemek para Taze, yuşak yahut sıcak ekmek zahmetsiz helal kazanca ve bol nimete, Katıksız ekmek yemek garip yaşamaya ve yalnız ölmeye, Aşırı sıcak ekmek yemek gam ve kedere, Esmer ekmek yahut mısır ekmeği geçim sıkıntısıyla beraber dinde kurtuluşa, Pide ve yufka yemmek bol rızka yahut kısa ömre, Arpa ekmeği takva ve...
  2. Ege - Korkuyorum

Ege - Korkuyorum

Sensizlik bir boşluk içimde yeri dolmayan Özlemin bir yara durmayan kanayan Sen uzakta evinde uyurken sessiz sakince Bense düşler kurarım hayalin peşinde Korkuyorum çoğu zaman aşktan söz etmeye Bir gün gelir yollarımız ayrılır diye Kıskançlık ve özlem tanımadığım duygular Gecenin üçünde uyku bozan kaygılar Sevmenin ayrılığı dayanılmaz sancılar Yatak sanki cehennem işkence bu rüyalar...
  3. Ege - Keşke

Ege - Keşke

Keşke oyunlar oynamayıp Arasaydık birbirimizi Keşke ben senin sen benimken Esirgemeseydik sevgimizi Keşke yitirmeseydik herşeyi Anlamsız gurur girdabında Ah keşke Gel desem gelmezsin biliyorum Git desem dilim varmaz diyemiyorum Çoktan öldü içimdeki ümidim Çok uğraştım ama silemiyorum Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Elveda deyip bitirmek kolay mıydı Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Severken...
  4. Ege - Gel

Ege - Gel

Duyuramam sesimi Ne yerin ne yurdun belli Bir ömür yaşadım bir gecede Ne adın ne sanın belli Biraz ötemde dururken Sanki ulaşılmaz gibiydin Gözlerin değince gözlerime Bir anda delirdim Ah ne güzeldin Yüreğim darda gel Hevesim olda gel Beni bir kez öpmek için gel Geceme dolda gel Rüyama gir de gel Ah sevişmek için gel Adını söyleme adresini verme Yalnızca bir gece bir gece daha gel İstersen...
  5. Ege - Ayrılık

Ege - Ayrılık

Yine yol göründü yaban ellere Eşyaları toplamalı çıkmalı Şimdi şoseye bir vedayı esirgeme Dost yok resminden gayrı Helal olsun emeklerine Helal et sende hakkını Giden gelirmi bilinmez Ten gider can ayrılmaz Kaderimiz alnımızda Olacaktan kaçılmaz Küs gidemem dert biçemem Sevdan rehber yol bilmem Sen yüreğim sen can evim Sensiz geçen gün bilmem Ne çok düşersen düş canım Mühim...

Sayfayı Paylaş