gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ege'de F-16'lara Yunan tacizi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra eden Türk uçaklarına dün 4 kez önleme yaptığını bildirdi. Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan "Ege/Akdeniz Eğitim ve Tatbikat Uçuşlarına Yunanistan'ın Müdahalesi" başlıklı duyuruya göre, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra eden F-16 uçaklarına, dün Yunanistan'ın Tanagra ve Limni meydanlarından kalkan M-2000 ve F-16 uçakları tarafından, Sakız Adası'nın batısında 2 kez, Limni meydanından kalkan F-16 uçakları tarafından Midilli Adası'nın kuzeybatısında 1 kez önleme yapıldı. Yunanistan'ın Skiros meydanından kalkan M-2000 uçakları tarafından da Ahikerya Adası'nın kuzeybatısında 1 kez önleme yapıldı.

haber7.com

Ege'de F-16'lara Yunan tacizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk jetlerine Ege'de Yunan tacizi

Türk jetlerine Ege'de Yunan tacizi

Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında uçuş yapan Türk F-16'larına dün ve önceki gün toplam 8 kez önleme yaptığını bildirdi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan “Ege/Akdeniz Eğitim ve Tatbikat Uçuşlarına Yunanistan'ın Müdahalesi” başlıklı duyuruya göre, dün, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının Ege Denizi'nin...
  2. Fındık

Fındık

(Haselnuss / Noisetier / Hazel-tree / Corylus avellana / Cobnut / Noisetier) Kuzey yarimkürenin iliman bölgelerinde yetisen, çalimsi veya alçak boylu, tek evcikli, erkek ve disi çiçek ayri agaçta, ayri yerlerde olan bitkiler. Findigin erkek çiçekleri tirtilsidir. Disi çiçekler ayri agaçta ve tomurcuk hâlinde küçüktür. Genel olarak çiçekler yapraklardan önce açarlar. Yapraklari yuvarlak, oval...
  3. F-16'lar K. Irak'ı vurdu

F-16'lar K. Irak'ı vurdu

Hakkâri'de 15 askeri şehit eden teröristleri yakalamak için, Bordo Bereliler sıfır noktasına indirildi. F-16 savaş uçakları da, Kuzey Irak'taki Avaşin-Basyan bölgesine bomba yağdırdı.. Aktütün Sınır Jandarma Bölüğü'ne cuma günü öğleden sonra düzenlenen hain saldırıda 15 askerin şehit olmasının ardından bölgede başlatılan operasyonlar dün gece boyunca devam etti. Kaçan teröristlerin etkisiz...
  4. Funda Arar 16 Temmuz İstanbul Konseri

Funda Arar 16 Temmuz İstanbul Konseri

funda arar, 16 temmuz 2011, istanbul konseri, yeri, bilet fiyatları, ile ilgili bilgiler burada melekler Yer : Turkcell Kuruçeşme Arena - Muallim Naci Cad. No:60 - Ortaköy - Beşiktaş / İstanbul Tarih: 16 Temmuz 2011 Cumartesi 21:00 Fiyat : 1. Kategori - 80.00 TL (Sahne Önü Sandalye) 2. Kategori - 60.00 TL (Tribün) 3. Kategori - 50.00 TL (Tribün)
  5. taciz :(

taciz :(

az önce otobüsten indim eve doğru yürüyodum karanlıktanda çok korkarım ama mecburen geçmek zorundaydım o sokaktan. ıssızdı kimse yoktu karsıdan bi adam bana doğru geldi nereye gidiyosun karanlıkta tatlım seni yerler ama kimse yemeden ben yiyim dedi :uhu: imdaatt dememle azımı kapatması bir oldu yere düştük öpmeye çalıştı üzerimdekini yırttı, eteğimi sıyırdı çorabımı yırttı o sırada bi adam...

Sayfayı Paylaş