gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ege'de uçuşlara müdahale

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan, ''Ege/Akdeniz Eğitim ve Tatbikat Uçuşlarına Yunanistan'ın Müdahalesi'' başlıklı duyuruya göre, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşundaki F-16 uçaklarına, Yunanistan'ın Tanagra ve Larissa meydanlarından kalkan F-16 ve M-2000 uçakları tarafından Midilli Adası batısında, Soudabay ve Kastellion meydanlarından kalkan F-16 uçakları tarafından da Ahikerya Adası güneyinde ikişer kez önleme gerçekleştirildi. Türk F-16 uçaklarına, Yunanistan'ın Limni meydanından kalkan F-16 uçakları tarafından Sakız Adası güneybatısında, Kastellion meydanından kalkan F-16 uçakları tarafından Ahikerya Adası kuzeybatısında dün birer kez önleme yapıldı.
    ensonhaber

Ege'de uçuşlara müdahale konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngiltere'de Mortgage Paniğine Müdahale

İngiltere'de Mortgage Paniğine Müdahale

İngiltere'de nakit sıkıntısına düştüğü için Merkez Bankası tarafından durumuna müdahale edilen Northern Rock adlı finans kuruluşu, mevduat sahiplerinin hücumuna uğradı. Gazeteler bu durumu "sokakta panik, piyasada panik" başlıklarıyla manşete taşıdı. Bankanın önünde paralarını çekebilmek için uzun kuyruklar oluşturan hesap sahiplerinin fotoğrafları ilk sayfalarda geniş şekilde yer...
  2. Türk jetlerine Ege'de Yunan tacizi

Türk jetlerine Ege'de Yunan tacizi

Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında uçuş yapan Türk F-16'larına dün ve önceki gün toplam 8 kez önleme yaptığını bildirdi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan “Ege/Akdeniz Eğitim ve Tatbikat Uçuşlarına Yunanistan'ın Müdahalesi” başlıklı duyuruya göre, dün, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının Ege Denizi'nin...
  3. Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı

Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı

Cigaramı sardım karşı sahile Yaktım ucuna acıları Ağları attım anılar doldu Ağlar hasretimin kıyıları Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı Aman aman Bir elimde defne Bir elimde sevdan Kalbim egede kaldı Kadehimi vurdum karşı yakaya Efeler kalktı şerefe Sevgimi attım dostlar coştu Bir ağıt yaktı kadere Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı Aman Aman Bir elimde defne Bir...
  4. Ege'de doğa harikası Köyceğiz

Ege'de doğa harikası Köyceğiz

egede tatil köyleri doğal tatil yerleri egede yerleri beldeleri ege sahil köyleri Köyceğiz, Marmaris ile Fethiye arasında, Dalaman Havalimanı'na 35 km. uzaklıkta, adını aldığı göl kenarına kurulu, yemyeşil bir kasaba. Köyceğiz yöresi, Herodot'un tarihinde yer almış, Strabon'un coğrafyasında şekillenmiş, şair Homeros'un dizelerinde anlam kazanmış bir yöre. Muğla'ya 75 km. uzaklıktaki Köyceğiz,...
  5. ünlülere narkotik müdahale

ünlülere narkotik müdahale

Deniz Seki'den sonra asayiş hızlandı narkotik polisi eğlence mekanlarında göz açtırmıyor yoğun çalışmalar sergiliyor....... NARKOTİK ÜNLÜLERE GÖZ AÇTIRMIYOR! EĞLENCE MEKANLARI ÖNCEKİ GECCE NARKOTİĞİN DÜZENLEDİĞİ OPERASYONLARA SAHNE OLDU.... Özellikle sosyetik barlara baskınlar düzenleyen narkotik polisi,tüm mekanlara girdi. Mekanlarda yemek yiyip eğlenen müşterileri, polislerin araması...

Sayfayı Paylaş