gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Egemen Seyahat

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

egemen seyahat uşak egemen seyahat
    Firma: Egemen Seyahat Firma Gerçek Adı: Egemen Seyahat
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Mehmet Ergen
    Genel Müdür: Bayram Karayel
    Merkez Adresi: Kemal Öz Mah. Yeni Garaj içi No:27 Uşak
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: 444 00 64
    Tel 2: (276) 215 25 60
    Faks: (276) 227 44 28
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Bayram Karayel
    Peron No: 17
    Tel 1: 444 00 64
    Tel 2: (212) 658 04 31

kaynak:frmpaylas

Egemen Seyahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte seyahat!

gebelikte seyahat!

Hamilelik sırasında bir mola vermek harika bir fikir,bulunduğunuz yerden uzakta geçireceğiniz birkaç gün sizi çok rahatlatacaktır. Tek yapmanız gereken bu seyahate çıkmadan önce doktorunuz ile görüşüp güvenliğiniz için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek. Seyahate karar verdiğinizde bulunduğunuz yere en yakın hastanenin nerede olduğunu öğrenin. Ayrıca tıbbi dosyanızın bir fotokopisini...
  2. seyahatim!

seyahatim!

Bir dost bizi etti, bağına davet, Bu güzel teklife denmez mi “evet”. Dedi: “Kimi istersen onu da al! Eğer arzu edersen gece de kal!” Alıp üç oğlumu, dördüncüsü ol, Gece seher vakti çıkıp tuttuk yol. Üçü canım, biri c*****m idi, Gönül sarayında sultanım idi. Bunlar idi benim tek iftihârım, Önümce rehber idi bu dört yârim. Teselli bulurdum, böyle bir sözle Muhammed bakardı neşeli gözle....
  3. bebekle seyahat

bebekle seyahat

Anne-baba olmanız, vaktinizin çoğunu bebeğinize vakfetmeniz, tatillerden ve yolculuklardan vazgeçmenizi gerektirmiyor. Bebeğinizi de yanınıza alarak ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz. Sizi ürküten bir bebekle yolculuksa, o zaman şu önerilere bir göz atabilirsiniz. Genel öneriler: Yolculuğa çıkmadan önce, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bir listesini yapın ve bu listeye sadık kalın....
  4. Alaçam Seyahat

Alaçam Seyahat

alaçam seyahat alaçam otobüs firmaları samsun alaçama giden otobüs firmaları bafraya giden Firma: Alaçam Seyahat Firma Gerçek Adı: Alaçam Sey. Yurt İçi Ve Yurt Dış. Oto.İşl.San. Ltd.Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Nami Deliorman Genel Müdür: Nami Deliorman Merkez Adresi: Lise Cad. Sakarya Sok. No:18 Alaçam / Samsun İletişim Bilgileri Tel 1: (362) 622 00 44 Tel 2: (212) 658 23 85 Büyük...
  5. Erkek egemen ofisler...

Erkek egemen ofisler...

Erkeklerin baskın olduğu bir iş yerinde çalışıyorsanız, durumu nasıl idare edersiniz? Erkeklerin baskın olduğu bir iş ortamı düşünün ve siz muhtemelen bu ortamda var olmanın yolunu arıyorsunuz. Erkeklerin baskın olduğu bu örnek bir kenarda dursun, kadınların azınlıkta olduğu başka çalışma senaryoları da var. Bu, hayatın her alanını, her meslek grubunu kapsayabiliyor. Eğer siz de erkeklerin...

Sayfayı Paylaş