gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Eğer aşka bir ceza verebilseydim... Onundα benim Gibi ,Sevmesini İsтerdim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

eğer aşka bir ceza verebilseydim aşka ceza verebilseydim eğer Artık yeni bir hayat ba$Ladı SeninLe Beraber çıktığımız bu sevda yoLunda sanki Sen hep vardın sanki Senden öncesi yok Sen ayLardır bekLenen yıLLardır özLenensin Senden öncesini yok saydım yüreğime Gözümü açıyorum Sen, kapıyorum yine Sen Bir tek Sen..

AydınLığınla yıktığın,bir ak$am karanLığıydı Seni bana getiren Ooyüzden artık,hiç sevmedigim karanLıkLarıda sever oLdum Yar.. SeninLe her$ey daha aydınLık, Senin oLduğun, Seninle oLan her$ey seviLmeye değer

Hep Mevsim sonbahardı kaLbimde; Sen bahar oLdun yüreğime..
    Sendeyim ben,yüreğim eLLerinde..
    SöyLesene Sen bana ne yaptın?
    NasıL bu hale getirdin anLamıyorum.. BiLdiğim her$eyin manası deği$ti SeninLe
    Tek Sen varsın, bir tek Sen..
    Bir tek Senin yoLunda, Sana doğru yürüyorum.. Hergece SeninLe uykuya daLıyor, her güne SeninLe uyanıyorum..
    Seni beynimLe,yüreğimLe,tüm benLiğimLe Seviyorum..

2. OMRU HAYATIM

OMRU HAYATIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eğeя Aşкα ßiя Cezα Veяebilseydim ... Onundα ßenim Gibi ,Sevmesini İsтeяdim
    Tek Sen varsın, bir tek Sen..
    Bir tek Senin yoLunda, Sana doğru yürüyorum.. Hergece SeninLe uykuya daLıyor, her güne SeninLe uyanıyorum..
    Seni beynimLe,yüreğimLe,tüm benLiğimLe Seviyorum..

Eğer aşka bir ceza verebilseydim... Onundα benim Gibi ,Sevmesini İsтerdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Sevme beni...''

''Sevme beni...''

Sensizlik zor oLur demiştim ya sana .. Sensizliğin ölümüm olur.. YanıLmışım herşeyim.. Asıl senin varlıgın sonum oLmuş benim.. Uzagında olsam beLki diyerek dayanırdım belki herşeye.. ama yanında beLki diyecek bir cümLem oLmadı olmayacak hiçbir zaman.. Çünkü yanında hep kesin hep acı cevaplar aldım kendime.. Ben sana yetmiyorum biliyorum.. Senin istediğin ben değilim. Senin istediğin...
  2. Beni Sevmeye Niyetli misin?

Beni Sevmeye Niyetli misin?

Bitmez tükenmez martıların haykırışı var yüreğimde sana dair uçup gelen. Bir yarım sesle sesleniyorum beni duyar mısın? Ayın o acılı suratının ardından gün doğduğunda, kanatlarını çırpan bir küçük kuş olduğunda sabah, sen yüreğini geçmişin kirinden arındırıp benim ellerime koyacakmısın? Beni sevebilir misin? Niyetli misin buna ? Sen ilk yazın kuçağında uyurken yağmurlu serin akşamları düşünüp...
  3. dilsizdir benim sevmelerim.. güzel bir söz..

dilsizdir benim sevmelerim.. güzel bir söz..

dilsizdir benim sevmelerim burukluk sözleri DiLsizdir benim sevmeLerim...Kaç hain sevda geçmiştir kapımdan kaç uzun gece kaç sabahı geLmeyen günLer...Sadık sevgi cümLeLerine sonsuz saygıyLa doLu yüreğim sonu hüsran oLsa da sessiz bekLeyişLerim...İçine hapsoLdugum her zindana bugünkü "ben"i borçLuyum...beni kandıran beni ağLatan...
  4. Sevme beni !!!

Sevme beni !!!

bebek sevme oyunları kadın sevme oyunları seveceksen beni kadın oyunu Sevdiğine itirazı olan meleklerime güzel bir yazı... Anlamıyorum seni sevgili hem de hiiiç anlamıyorum. Madem ki hala o var, niye çıktın karşıma? Aklında, baktığın her yerde ve en önemlisi yüreğinde o, o’nun hayali... ‘Seviyorum’ diyorsun, ‘Unuttum, zaten sevmedim onu’ diyorsun ama biliyorum ki yalan söylüyorsun. Belki...
  5. sevme beni:((

sevme beni:((

Sevme beni, korkuyorum… Bu ruh, bu yürek alışık değil yaralarının sarılmaya çalışılmasına… Ömrümce içimi cam kesikleriyle lime lime edenlere koştum ben… Benden beni çalıp geri vermeyenlere uzandı ellerim yıllarca… Hep bekleyendim, hiç olmadı bekleyenim… Şimdi ne olursa olsun bekleyenim olacaksın biliyorum ama inanamıyorum… Bilip de inanmamanın nasıl olduğunu sorma bana… Yine, ben...

Sayfayı Paylaş