gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

eger benı admın yaparsanız

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

*Eğer Beni admin yaparsanız melekler meknı sakinleri ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım
    *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa)
    *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz
    *Eğer Beni admin yaparsanız Cimbom Kadıköyde puan alacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız ajdar geri gelmemek üzere Antarktika ya gönderilecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız artık SİZE kızlar teklif edecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız Ankara ya deniz getirecem
    *Eğer Beni admin yaparsanız saatler artık geri alınmayacak!!
    *Eğer Beni admin yaparsanız okeye dönerken açmak yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız michael jackson, yeniden siyah olacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız arabada 5 evde 15 olucak
    *Eğer Beni admin yaparsanız düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız EMRAH ARTIK KOŞMAYACAK ve anasıda rahat edecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız +1 mesaj mod olacak...Özellikle DIYAR için..
    *Eğer Beni admin yaparsanız cakı cakmak ayna tarak beş metre don lastigi bir ytl olacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız ronaldinho yu türk vatandaşı yapacağım VE foruma kazandıracağım ve Spor bölümüne mod yapacağım.
    *Eğer Beni admin yaparsanız forum Mesai saatleri sabah 10:30 - 12:00, öğlenden sonra 14:00 - 17:00 olacak!
    *Eğer Beni admin yaparsanız Zeki Müren de sizleri görecek.
    *Eğer Beni admin yaparsanız Arabayı yıkattığınız gün yağmur yağmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Erkeklerın bayanlara''laf atması'' yasaklanacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Eve tellak gelecek, her hafta üyelerin sırtını keseleyecek, boynu ağrıyana masaj yapılacak.
    *Eğer Beni admin yaparsanız Forumda msj başına para alacaksınız (yok artık)
    *Eğer Beni admin yaparsanız İddia kuponları yatmayacak
    *Eğer Beni admin yaparsanız Milli maçlarda rakip takıma en az 5 gol atılacak, en fazla 1 gol yenecek
    *Eğer Beni admin yaparsanız yer yuzunde en guzel hatunlar mm bayanları olacak

eger benı admın yaparsanız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eger sen.

eger sen.

Bütün etragındakiler panik içine düştüğü Ve bunun sebebini senden bildikleri zaman Eğer sen başını dik tutabilir ve sağduyunu kaybetmezsen; Eğer sen kimseye güvenemezken sen kendine güvenir Ve onların güvenmesini de haklı görebilirsen; Eğer beklemesini bilir ve beklemektende yorulmazsan Veya hakkında yalan söylenir de sen yalanla iş görmezsen, Ya da senden nefret edilir ve...
  2. benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

baktım herkes bı kose acıyor kımseye yetısemıyorum.buyrun benım koseme benden herkese selamlar..:u020:burası :d050:ıyı ve kotu arasında denge kuramayanların, :bottled0wl:sıkılıp patlayanların, :behindsofa:korkanların, :diyar:hamılelerın, :dp178:dans etmek ısteyenlerın, :a030:temızlık yapmak ısteyenlerın, :dp133:halay cekmek ısteyenlerın, :g102: askı bulup bulamayanların, :Laie_23:bıyere gıdıp...
  3. Beni Admin Yaparsanız

Beni Admin Yaparsanız

*Eğer beni admin yaparsanız konularınız silinmeyecek *Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer Beni admin yaparsanız mazot 1 Ytl olacak (ne alakaysa) *Eğer Beni admin yaparsanız foruma havuz yapacam hem yazacaksınız hem serinleyeceksiniz *Eğer Beni admin...
  4. affedın benı :'(

affedın benı :'(

aileme ... affedın benı sızınle 3 yıl gecırdım ve cok guzel gunlerım oldu ama ben annemın yanına donmek zorundayım sızı cok sevıyorum ama yanınızda yapoamıyorum.bılıyorumkı benı affetmıceksınız ve benımle bır daha konusmucaksınız ... hayat keske boyle olmasaydı baba . keske boyle olmasaydıda benı 2 kısının arasında bırakmasaydı :'(

Sayfayı Paylaş