gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

eğer cennete girerseniz allaha ne sormak isterdiniz??

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

sevgili meleklerim.. rüyamda çok güzel bişey gördüm.bundan çok etkilendim.bütün insanlar cennette ve allahla konuşmaya bişeyler sormaya çalışıyolardı.benm ne sorduğumu hatırlamıyorum.gerçekten olsa sorgu sual oLmazdı heraLde.. sadece şükrederdim oraya gittiğim için. peki siz oLsanız ne yapardınız ne sorardınız?

eğer cennete girerseniz allaha ne sormak isterdiniz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Eğer İstersen

Kıraç - Eğer İstersen

Duy beni geçiyor sesim önünden Gör beni görürsün istersen Yalnızlık tatlı bir rüya sanki Gerçekler soğuktur buz gibi Eğer istersen gönülden eğer istersen Duyarım seni gittiğim şehirlerden Eğer seversen beni gerçekten Dönerim sana ben ölümden
  2. Deniz Seki - Eğer İstersen

Deniz Seki - Eğer İstersen

İçimde bir korku var ki anlatamıyorum sana Yüzümde ayrılık hasret ürküyorum İçimde bir korku var ki anlatamıyorum sana Yüzümde ayrılık hasret ürküyorum Rüzgarına kapıldım galiba Savruldum dönüyorum Elim kolum bağlandı bak Çaresiz üşüyorum Ama eğer istersen güneşin baharı olurum senin Hele beni özlersen bu defa rüzgarı kavurur tenim
  3. cennete kimler girer?

cennete kimler girer?

cennete kimler girer Zaten Allah,tevbeleri kabul eder,bari bunu yapiyim da!.... Allah her tevbeni kabul eder... Allah beni goruyor biliyor nichin yaptigimi Biraz chok sevap yapib ,gunahlarimi silerim Ben ne kotu birisiyim duzelmiyicem,amma ne yapiyim iradem yok,Allahim
  4. Çocuklar Allahdan ne ister!!!

Çocuklar Allahdan ne ister!!!

Öğretmen minik öğrencilerinden, Allah’a mektup yazmalarını istedi. İşte mektuplardan bazıları: Sevgili Allah’ım, Turuncunun morla gideceğini hiç sanmazdım. Ama salı akşamı yaptığın gün batımını görünce fikrimi değiştirdim. Müthişti. Sevgili Allah’ım, İnsanları öldürüp yenilerini yaratıyorsun. Bunun yerine elindekileri tutsan daha kolay olmaz mı? Sevgili Allah’ım, Ayrı odaları olsaydı,...
  5. Kırk hadis ezberleyen Cennete girer diye bir hadis var mıdır?

Kırk hadis ezberleyen Cennete girer diye bir hadis var mıdır?

Sadece kırk hadisi hatta Kur’an-ı kerimi ezberleyen Cennete girmez. Hadisleri bizim anlamamız zordur. Bir kâfir de 40 hadis ezberleyebilir, bid’at ehli de ezberleyebilir. Başka bir hadis-i şerifte de buyuruldu ki: (Allahü teâlânın şu 99 esma-i hüsnasını ihsâ eden, Cennete girer, sonsuz saadete ulaşır) [Buhari] [İhsa etmek, bu 99 ismi manaları ile birlikte ezberleyip amel etmek demektir. Böyle...

Sayfayı Paylaş