gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

eger hala sizinleyse..

Konu, 'Kadınlar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Eger hala sizinleyse.. 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz.
    3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz.
    4 yaşın...ızdayken elinize rengârenk kalemler tutuşturdu. Evin bütün duvarlarına resim yaparak teşekkür ettiniz.
    5 yaşınızdayken sizi cici kıyafetlerle süsledi. Gördüğünüz ilk çamur birikintisine atlayarak teşekkür ettiniz.
    6 yaşınızdayken okula kadar sizinle yürüdü. Sokaklarda 'Gitmiceeeemmmm' diye ağlayarak teşekkür ettiniz.
    7 yaşınızdayken size bir top hediye etti. Komşunun camini kırarak teşekkür ettiniz.
    9 yaşınızdayken size dualar öğretti, siz her seferinde unutarak teşekkür ettiniz.
    11 yaşınızdayken sizi arkadaşınızla sinemaya götürdü 'Sen bizimle oturma' diyerek teşekkür ettiniz.
    12 yaşınızdayken zararlı TV programlarını seyretmenizi istemedi. O evde değilken hepsini izleyerek teşekkür ettiniz.
    19 yaşınızdayken okul masraflarınızı karşıladı, sizi arabayla kampusa götürdü ve eşyalarınızı taşıdı.
    Arkadaşlarınız alay etmesin diye kampus kapısında vedalaşarak teşekkür ettiniz.
    21 yaşınızdayken iş hayati ve kariyerinizle ilgili size fikir vermek istedi. 'Ben senin gibi olmayacağım' diyerek teşekkür ettiniz.
    22 yaşınızdayken kep giyme töreninizde size gururla sarıldı. Avrupa seyahati için para isteyerek teşekkür ettiniz.
    25 yaşınızdayken düğün masraflarınızı karşıladı, sizin için hem mutlu oldu hem çok duygulandı. Siz dünyanın bir ucuna taşınarak teşekkür ettiniz.
    30 yaşınızdayken bebek bakimi hakkında size akil vermek istedi. 'Artik bu ilkel yöntemleri bırak' diyerek teşekkür ettiniz.

40 yaşınızdayken sizi arayıp bir akrabanızın doğum gününü hatırlattı. 'Anne işim başımdan aşkın' diyerek teşekkür ettiniz.
    50 yaşınızdayken o çok hastalandı, hafta sonunda onu görmeye gittiğinizde mutlu oldu.
    Ona yaşlıların çocuk gibi nazlı olduğunu söyleyerek teşekkür ettiniz.
    Derken bir gün..... o öldü.
    O güne kadar onun için yapmadığınız ne varsa, o anda kalbinize bir yıldırım gibi duştu....

Eger hala sizinleyse, simdi onu her zamankinden daha cok sevin...

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Annem benim bitanem onu çok seviyorumm

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ağlarsa anam ağlar gerisi ninja kaplumbağalar....aaaahh aaaah yerleri bambaşka tabii...

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim bu güzel yazın için çok teşekkürler +rep emeğine sağlık..annem bitanem yaaa

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bu yaziyi cok begeniyorum Ve ANNEmi coooook seviyorum :asskim: :asskim:

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    :grev:çok güzel bi paylşm olmuş.. ne kdrda doğru...teşekkürler....

7. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için tşkler melekler

eger hala sizinleyse.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşiniz Sizi Hala Seviyor mu?

Eşiniz Sizi Hala Seviyor mu?

eşiniz sizi ne kadar seviyor eşinizin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız Eşinizin ilk zamanlarda size karşı duyduğu aşk, sevgi, ilgi devam ediyor mu? Duygularını açığa vurmayan bir partneriniz varsa bunu anlamanız zor olabilir. İşte eşinizin 'Seni Seviyorum' demesini sağlayan eğlenceli öneriler ile sizi hala sevdiğini gösteren davranışlar.. 1. Yatarken tişört, boxer ya da çorap...
  2. Hala sizinleyse!!!

Hala sizinleyse!!!

Hala sizinliyse ona sarılın,öpün teşekkür edın..dün için,bu gün için,yarın için teşekkür edın..geç olmadan... 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür...
  3. kızım olsaydı eger adını ...... Koyardım. Ya siz???

kızım olsaydı eger adını ...... Koyardım. Ya siz???

bir kızım olsun adı yağmur olsun Allah herkese asagidaki yazılı bütün nitelikleri bir arada toplayan bebekler nasip etsin. Bir kızım olsaydı eğer adını "GECE" koyardım; Simsiyah gözlerindeki parıldayan yıldızlarla Allah'ın yarattığı kainatın aynasını göstersin diye... Bir kızım olsaydı eğer adını "MEVSİM" koyardım; Dört ayrı mevsimin bütün güzelliklerini beşinci...
  4. Yazlık Halı Modelleri istiyorum sizden

Yazlık Halı Modelleri istiyorum sizden

Kızlar ben bu yaz evimin kilimlerini değiştirmek istiyorum yabancı ülkeden misafirlerim gelecek kilimler biraz abes kaçıyor sizden benim için Yazlık Halı Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Dinarsu Halı 2013 Modelleriyle Sizlerle

Dinarsu Halı 2013 Modelleriyle Sizlerle

Bu konu dinarsu 2013 halı modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ülkemizin köklü halı firmalarının başında gelen Dinarsu, yılların verdiği tecrübe ile 2013 yılında da evlerimizde birbibirinden güzel halı modelleri ile yerini alacak gibi görünüyor. Modern isteyenlere canlı renk ve desenlerde, klasik isteyenlere daha ağır modellerle ürünler sunan Dinarsu'nun 2013 yepyeni...

Sayfayı Paylaş