gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

EĞER SEN DE ...Hayatın güçlüklerine katlanabilecek kadar İNANÇ,....!!!!

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]SENI kaybeden neyi bulur ?[/FONT]
    [FONT=Arial Black, Geneva, Arial, Sans-serif]SENI kazanan neyi kaybeder ?[/FONT]​

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]EĞER SEN DE, ALLAH'A İNANARAK;[/FONT]​

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Hayatın güçlüklerine katlanabilecek kadar İNANÇ,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Geleceğin daha iyi olacağına inanacak kadar ÜMİT,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Doğru bildiklerin için mücadele edebilecek kadar CESARET,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Topluma, ailene, İslam'a faydalı olabilecek kadar SAĞLIK,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]İhtiyaçlarına yetebilecek, zekâtını verebilecek kadar PARA,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Başkalarının daima iyi yönlerini görebilecek GÖZ,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Çevrenizdeki insanlara yardım eli uzatacak kadar CÖMERT,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]İnsanlardan karşılık beklemeden yapabileceğin İYİLİK,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Hayatın zorluklarına karşı hayatı ve insanları kuşatacak SEVGİ,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Yastık kadar yumuşak ve rahat bir VİCDAN,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Dili, belini, kalbini, keseni ve gözünü haramdan saklayabilecek İRADE,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Gördüklerinin, duyduklarının düzelmesini bekleyebilecek kadar SABIR,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]Günahlarını, noksanlarını itiraf edebilecek kadar FAZİLET,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]En kötü halinde bile Allah' dan razı olabilecek kadar ŞÜKÜR varsa,[/FONT]

[FONT=Tahoma,Helvetica,Sans-Serif]SEN MUTLUSUN....[/FONT]

Son düzenleme: 24 Nisan 2009
  2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: EĞER SEN DE ...Hayatın güçlüklerine katlanabilecek kadar İNANÇ,....!!!!
    emeğine sağlık

EĞER SEN DE ...Hayatın güçlüklerine katlanabilecek kadar İNANÇ,....!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güçlük

güçlük

Rüyasında güçlükle boğuşan kimseyi, bir iyilik beklemektedir.
  2. Ferdi tayfur- neyleyim sen yoksan eğer

Ferdi tayfur- neyleyim sen yoksan eğer

neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini neyleyim sen yoksan eger sahilleri kirlari neyleyim sen yoksan eger yazi kisi bahari nede hakliymis meger ask ugruna yananlar sende beni yakip gittin gecen yil bu zamanlar elimde yok adresin simdi bilmem nerdesin aşkımızın odulumuydu habersizce gidisin sana oyle hasretim bu temmuz aksaminda...
  3. Deniz Seki - Eğer İstersen

Deniz Seki - Eğer İstersen

İçimde bir korku var ki anlatamıyorum sana Yüzümde ayrılık hasret ürküyorum İçimde bir korku var ki anlatamıyorum sana Yüzümde ayrılık hasret ürküyorum Rüzgarına kapıldım galiba Savruldum dönüyorum Elim kolum bağlandı bak Çaresiz üşüyorum Ama eğer istersen güneşin baharı olurum senin Hele beni özlersen bu defa rüzgarı kavurur tenim
  4. Hayat "Hayatımı yeniden yaşayabilseydim eğer;

Hayat "Hayatımı yeniden yaşayabilseydim eğer;

Hayat... Emma Bombeck Avustralya'da kanserden öldü.. Ölümünden hemen önce şunları yazdı...... "Hayatımı yeniden yaşayabilseydim eğer; Hastayken yatağa girer dinlenirdim. Ben olmadığım zaman her şey kötüye gidecek diye düşünmezdim.. Gül şeklindeki pembe mumu saklamaz yakardım.. Daha az konuşur, ama daha çok dinlerdim.. Yerler kirlense, masa örtüm lekelense bile daha çok arkadaşımı...

Sayfayı Paylaş