gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eğitim alanı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eğitim alanındaki sivil toplum kuruluşlarının yaptığı araştirmalar

eğitim alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alan

Alan

Rüyada bir uçak alaninda uçak beklediginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir. Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yorumlanir.
  2. Dağılım Alanı

Dağılım Alanı

Dağılım alanı, bir serideki en düşük ve en yüksek gözlem arasındaki değişkenliktir. Bu, bir serideki gözlemlerin kapsamını ve değişkenliğini belirtir, ama diğer yöntemler daha çok tercih edilmektedir — örneğin Standard Sapma - Standard Deviation (bkz.). Dağılım alanı, bir ölçü aracı olarak, münferit gözlemlerin frekansı konusunda bilgi vermez ve ortalamadan uzak tek gözlemler bulunduğu zaman...
  3. prizmanın alanı?

prizmanın alanı?

Bir dikdörtgenler prizmasının üç boyutunu (boy, en, yükseklik) oluşturan üç farklı sayının üçü de asal sayıdır. Bu prizmanın hacmi üç basamaklı bir sayıyken, toplam yüzeysel alanı (altı yüzünün alanı) 4 basamaklı bir sayıdır. Prizmanın boyutlarını bulunuz. (Bilindiği gibi asal sayılar kendisinden ve 1?den başka hiçbir sayıya tam olarak bölünemeyen sayılardır: 2, 3, 5, 7, 11, 13, .....)
  4. eğitimde selfservis

eğitimde selfservis

EĞİTİMDE SELSERVİS DÖNEMİ Turizmciler yetişiyor Turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli eleman açığını kapatmayı hedefleyen Magic Life, Ankara Üniversitesi'nin işbirliğiyle 36 haftalık ücretsiz eğitim veriyor. Dünyada en fazla turist çeken ülkeler sıralamasında Fransa başı çekiyor. Bir yılda yaklaşık 76 milyon turist ağırlayan Fransa'yı sırasıyla 56 milyon turistle İspanya, 50 milyon...
  5. Hamilelik eğitimi alan varmı?

Hamilelik eğitimi alan varmı?

Hamilelik dvd Yeni doğan Kızlar selam, artık bir çok hastane ücretsiz olarak annelere kapsamlı bir eğitim veriyorlar ben malesef hiç katılamadım saatlerim çakışmadığı için ama çok faydalı olduğunu duydum sizler gittinizmi hiç?

Sayfayı Paylaş