gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Eğitim Fakültesi kontenjanları hakkında bilgi edinmek isteyenler için bir araştırma yaptık ve bakın Eğitim Fakülteleri haberleri arasında neler bulduk.

Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu?
    Yükseköğretim Kurulu Genel Kurul toplantısı Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer başkanlığında toplandı.Toplantıda MEB ile YÖK ilişkileri ve öğretmen yetiştirme konuları görüşülüyor.Toplatının ana gündem maddesi eğitim fakültelerinin kontenjanları olacak.Özellikle Fğitim Fakültelerinin fizik, kimya ve biyoloji bölümlerinin kapatılması gündemdeydi. Toplantıda bu konu hakkında açıklama bekleniyor.Gelişmeleri sitemizde güncellenecektir bu başlık altında takip edebilirsiniz
    [TABLE]
    [TR]
    [TD]
    [/TD]
    [TD]
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şemsiye yöntemiyle kalp deliği kapatılıyor

şemsiye yöntemiyle kalp deliği kapatılıyor

kalp deliği ameliyatı izle şemsiye yöntemi kalp delikliği deliği ameliyatı delik İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Feridun Koşar, kalp deliğinin ''şemsiye yöntemi'' ile kapatılmasının Doğu ile Güneydoğu Anadolu bölgelerinde sadece Turgut Özal Tıp Merkezi'nde yapıldığını söyledi. Prof. Dr. Koşar, düzenlediği basın toplantısında, bugün...
  2. Eğitim Gemisi Yol Alıyor Mu?

Eğitim Gemisi Yol Alıyor Mu?

Eğitim, “istendik davranışları kazandırma süreci” olarak tanımlanır. Acaba, “istendik davranışları kazandırma süreci”, ülkemizde “edilgen birey yaratma süreci” olarak mı algılanıyor? Bu tanıma bakarak doğumdan başlayarak eğitim sayesinde istediğini bireyi yaratabilirsiniz. Bu birey “savaşcı” bir kişiliğe sahip olacağı gibi, “hümanist” bir birey de olabilir. Eğitimin bu kadar etkili bir süreç...
  3. eğitim şart!!! yardımcı olur musunuz arkadaşlar

eğitim şart!!! yardımcı olur musunuz arkadaşlar

öncelikle bu başlık altından yazmayı uygun gördüm çünkü konu direk eğitim:) sorunun kaynagına dogru gideli ve öncelikle kendimden bahsedeyim... anadolu teknik meslek lisesi bilgisayar bölümü mezunuyum(halk arasında hala endüstri deniyor:D) okula tamamen yanlış bir karar vererek girdigimi düşünüyorm çünkü ilgi alanım ne bilgisayar nede elektronik agırlıklı herhangi bişey öyle ki bölümümde...
  4. Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden cevap için bilgi için tşklerimi sunuyorum melek gibi meleklersiniz:)
  5. Türkiyede bulunan güzel sanatlarla ilgili eğitim veren lise ve fakülteler

Türkiyede bulunan güzel sanatlarla ilgili eğitim veren lise ve fakülteler

Merhaba.Resme yatkın olduğumu düşünüyorum.Bu yönde eğitim almak istiyorum ve sizden güzel sanatalarla ilgili ülkemizde hangi okulların eğitim verdiğini öğrenmek istiyorum....

Sayfayı Paylaş