gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden cevap için bilgi için tşklerimi sunuyorum melek gibi meleklersiniz:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tip fakültelerinde kontenjan artirilacak

tip fakültelerinde kontenjan artirilacak

Hekim sıkıntısının giderilmesi için harekete geçen Bakan Akdağ, yıllardır kangren haline gelen ancak geçmiş YÖK yönetimleri yüzünden bir türlü 'vize' alınamayan tıp fakültelerinin kontenjanlarının artırılması ve yeni fakültelerin açılması konusunda yeni YÖK Başkanı ile mutabakata varıldığını açıkladı. Uzman doktor sıkıntısının, sadece kamudan özel sektöre yaşanan 'göç'ten kaynaklanmadığını...
  2. Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım...

Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım...

Memuriyet görevime sakatlık kontenjanından atanmadığım için özürlülere ilişkin haklardan yararlanamıyordum. Yeni yasa bu konuda bir kolaylık getiriyor mu? Evet. Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten önce iştirakçi olanlardan, göreve başlamadan önce alınmış, en az % 40 oranında özürlü olduklarını gösterir sağlık kurulu raporu bulunanlar ile en az yüzde 40 oranında doğuştan özürlü olduklarını...
  3. Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu?

Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu?

Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Eğitim Fakültesi kontenjanları hakkında bilgi edinmek isteyenler için bir araştırma yaptık ve bakın Eğitim Fakülteleri haberleri arasında neler bulduk. Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu? Yükseköğretim Kurulu Genel Kurul toplantısı Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer başkanlığında toplandı.Toplantıda MEB ile YÖK...
  4. Türkiyede bulunan güzel sanatlarla ilgili eğitim veren lise ve fakülteler

Türkiyede bulunan güzel sanatlarla ilgili eğitim veren lise ve fakülteler

Merhaba.Resme yatkın olduğumu düşünüyorum.Bu yönde eğitim almak istiyorum ve sizden güzel sanatalarla ilgili ülkemizde hangi okulların eğitim verdiğini öğrenmek istiyorum....
  5. 2014 TEOG Lise Kontenjanları Rehberi

2014 TEOG Lise Kontenjanları Rehberi

2014 teog lise kontenjanları, lise kontenjanları 2014, teog kontenjan Başta Anadolu ve fen liseleri olmak üzere merkezi sınavla öğrenci alan okulların toplam kontenjanları ortaya çıktı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) açıkladığı e-okuldaki veriler toplandığında toplam kontenjan 23 bin 514'ü özel okullar olmak üzere 1 milyon 349 bin 561. Bu kontenjan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş...

Sayfayı Paylaş