gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Egitim..

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hayata yeni bir yön vermek gerektiğine işaret eder. Uyarı niteliği taşır

Egitim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cocuklara eglenceli beslenme egitimi

cocuklara eglenceli beslenme egitimi

cocuklarda eglenceli beslenme egitimi Kadıköy Şifa Sağlık Grubu, çocukların sağlıklı beslenme bilincini arttırmak için hayata geçirdiği "Sağlıklı Beslenme Oyun Grubu" projesi ile çocuklara erken yaşlarda doğru beslenme alışkanlığını farklı bir bakış açısı ile kazandırmayı hedefliyor. Beslenme ve diyet uzmanı, 5 – 12 yaş grubu çocuklar için beş seans olarak tasarlanan...
  2. Ilk yardim egitimi

Ilk yardim egitimi

İlk yardımın Tanımı, Önemi, Eğitimi Bir kaza ya da hayatı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da kazazedenin durumunun kötüleşmesini önlemek için, ilaç kullanılmadan yapılan uygulamalara ilkyardım denir. Belirli bir eğitim almış ve insan vücuduna müdahale etme alanında yasalarla yetkilendirilmiş kişilerce yapılan, ilaçlı...
  3. okul öncesi beslenme egitimi

okul öncesi beslenme egitimi

okulöncesinde beslenme okul öncesi beslenme okul öncesinde OKUL ÖNCESİ DÖNEMDE BESLENME ALIŞKANLIĞI KAZANMADA ÖĞRETMENİN ROLÜ OBOZİTE: Bebeklik ve çocukluk çağı şişmanlığından korunmak için, yaşam boyu sürecek sağlığın temelinin atıldığı gebelik döneminden başlayarak yeterli ve dengeli beslenmek gerekir. Bebeklik ve çocukluk çağı şişmanlığının %90’ının, fazla enerji alımı ile oluştuğu...
  4. Egitim-Sirket gelisimi

Egitim-Sirket gelisimi

ORGANİZASYONEL GELİŞİM - EĞİTİM - KARLILIK VE BÜYÜME "Savaş Tavşancı, Organizasyonel Gelişim Danışmanı , 02 Temmuz 2007" Hepimizin bildiği gibi karlılık ve büyüme, şirketlerimiz için en önemli hedefleridir. Nitekim gecemizi gündüzümüze katarak kurduğumuz şirketimizin devamlılığı bunlara bağlıdır. Peki, bu hedeflerimize ulaşmak ve onu devam ettirmek için neler yapacağız? Bunun...
  5. Egitim platformu

Egitim platformu

Bakanlık e kayıt sistemi ile aileleri kendilerine en yakın okula çocuklarını kayıt ettirmeyi sağlıyor. Ülkemizde eğitimin önemine inanan bir çok veli, aile çocuklarına iyi bir eğitim sunma endişesi taşıyor. Bu endişeden dolayı aileler çocuklarını okula kayıt ettirecekleri zaman iyi bir okul, iyi bir öğretmen arıyorlar. Okul ve öğretmenin çocuğun eğitimine etkisi yadsınamaz bir gerçek....

Sayfayı Paylaş