gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eğitimin önemi ile ilgili atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eğitimin önemi ile ilgili atasözleri var mı ya da eğitimin önemi ile ilgili atasözlerini bilen var mı varsa yazsın lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

eğitimin önemi ile ilgili atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızmak ile ilgili atasözleri

kızmak ile ilgili atasözleri

kızmayla ilgili atasözleri nelerdir hani birileri birine kızdığında özellikle aile bireylerinin söylediği atasözlerinden bahsediyorum.
  2. dil ile ilgili atasözleri

dil ile ilgili atasözleri

deyim özdeyiş ve dil ile ilgili atasözlerini arıyorum varsa yardımcı olun lütfen
  3. rüya ile ilgili atasözleri

rüya ile ilgili atasözleri

Rüya ile ilgili atasözleri ve deyimler Rüya görmekle ilgili güzel sözler paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Meraklısı gelsin bu sözler bakılası ve söylenesi diyoruz :) * Korkulu rüya görmektense uyanık yatmak yeğdir. * Rüyasında bile görememek. * Rüya, gecenin akvaryumudur. (Victor Hugo) * Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri pınar görünür. (Sadi) * Biz uyuyunca rüyalar...
  4. Azim İle İlgili Atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri

Azim İle İlgili Atasözleri lazım da bana o yüzden bu sayfaya yazıyorum sizden yardım istiyorum yani.
  5. Hoşgörü ile ilgili atasözleri

Hoşgörü ile ilgili atasözleri

Hoşgörüyle ilgili Atasözleri Ne kadar güzel şeydir hoşgörülü olmak. Dünyaca ünlü düşünürlerlerin hoşgörü ile alakalı söyledikleri sözler var. Tabiki örneğin bir Hazreti Mevlana'nın Hoşgörü Sözleri kadar iyi olmasada sonuçta hoşgörünün ne kadar da iyi birşey olduğundan bahsediliyor. - Hoşgörü, en iyi dindir. Victor Hugo - Bu çağın gereği ortak bir din değil, çeşitli dinlere bağlı insanlar...

Sayfayı Paylaş