gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Eğitimli emlakçılar geliyor

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

emlak ve emlak yönetimi iş imkanları emlakçılık sınav soruları İstanbul Aydın Üniversitesi Emlak Yönetimi Sertifika Programı ile RETÜRK’ün özel eğitim programı birleştirilerek verilecek ortak eğitimler sonunda girişimciler YÖK onaylı sertifika alacaklar
    Gayrimenkul sektörünün hızla büyüyen lider markalarından RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık bir yandan franchising ağını genişletirken bir yandan da emlak eğitimine destek veriyor. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Programı ile başlayan ‘Eğitimli Emlakçı’ sosyal sorumluluk projesine bir yeni halka daha eklendi. Halen 35 acentesiyle Türkiye çapında hizmet veren RETÜRK, 2008 yılı içerisinde İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğiyle emlak sektörünün profesyonellerine Yüksek Öğrenim Kurumu (YÖK) onaylı emlak sertifikası verecek.

İstanbul Aydın Üniversitesi Emlak Yönetimi Sertifika Programı ile RETÜRK’ün özel eğitim programı birleştirilerek verilecek ortak eğitimler sonunda girişimciler YÖK onaylı sertifika alacaklar. 25 saat sürecek olan ve hafta içi–hafta sonu alternatifleri bulunan sertifika programından RETÜRK acenteleri ücretsiz yararlanacak. Eğitimler tüm girişimcilere açık olacak. Eğitim sonrasında yoluna RETÜRK çatısı altında devam etmek isteyen gayrimenkul sektörü profesyonelleri ise kendilerine sağlanacak çok özel şartlardan yararlanacak.

‘Eğitimli Emlakçı’ sosyal sorumluluk projesinin ikinci halkasında RETÜRK, İstanbul Aydın Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Programı öğrencilerine de yerinde eğitim, staj imkanı ve iş garantisi haklarını sağlayacak. RETÜRK aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi’nde ‘Emlak Pazarlama’ ve ‘Emlak Komisyonculuğu Teknikleri’ adı altında iki ayrı derste de eğitimci olarak görev alacak. İstanbul Aydın Üniversitesi – RETÜRK işbirliği kapsamında ayrıca ‘RETÜRK Kariyer Günleri’ adıyla organize edilecek seminerlerde öğrenciler ve girişimcilerle bir araya gelinerek bilgi ve deneyimler paylaşılacak.

Proje kapsamında Kocaeli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetim Bölümü öğrencilerine RETÜRK Yönetim Kurulu Başkanı Aşkın Çınar tarafından ‘Emlak İşletmeciliği ve Portföy Yönetimi’ dersi de veriliyordu. RETÜRK tarafından yürütülen ‘Eğitimli Emlakçı’ projesinin ilk halkasında, Kocaeli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Programı öğrencilerine, tüm RETÜRK acentelerinde staj yapma imkanı ve yine RETÜRK acentelerinde iş garantisi sağlanıyordu.

Eğitimli emlakçılar geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polyanna Emlakçı Olursa:))

Polyanna Emlakçı Olursa:))

Tamam çatı akyıor olabilir ama, susuzluktan ölmeyeceğimize şükretmemiz gerekir. - Tamam ev sahibi bekar insana evi vermiyor olabilir ama, ya Allah korusun evli olsaydınız da çoluk çocuk sokakta kalsaydınız... - Ev yerin yedi kat dibinde evet ama, yeryüzünün gürültüsünden uzak ne mutlu size değil mi - Evin böyle göründüğüne bakmayın siz, evi görebilecek gözlere sahip olduğunuza şükredin ya...
  2. Eğitimli erkekte kadına şiddet uyguluyor!

Eğitimli erkekte kadına şiddet uyguluyor!

Kız ve erkek çocukların eğitime erişimi konusunda ciddi düzeylerde eşitsizlik bulunuyor. 6 ilde iki erkek çocuğuna karşılık yalnızca bir kız çocuğu ilköğretimden mezun oluyor. Kırsal alanlarda ilköğretime devam etmeyen her üç çocuktan ikisi kız çocuğu. Zorunlu göçe maruz kalmış ailelerde, ilköğretim çağındaki 10 kız çocuğundan üçü okula devam etmiyor. Eğitim Reformu...
  3. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  4. Ebeveynlerin eğitimli olması başarıyı getiriyor

Ebeveynlerin eğitimli olması başarıyı getiriyor

Hem annesi, hem babası çalışan öğrencinin, sadece babası çalışan öğrenciye kıyasla daha başarılı olduğu tespit edildi. Yani sosyoekonomik durum, öğrenci başarısının temelini oluşturuyor... Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı (PISA) 2006 sonuçlarına göre, eğitimli ebeveyn başarı getiriyor. Bahçeşehir Üniversitesi'nden Doç. Dr. Gökçe Kolaşin ve araştırmacı Mehmet Alper Dinçer,...
  5. Migren Eğitimli Kadınları Seviyor

Migren Eğitimli Kadınları Seviyor

sağlık,migren,aşırı baş ağrısı,migrenin nedenleri,migre tedavisi,stres,kadınlarda migren,çalışan kadın,herşeyin başı sağlık, Uzmanlara göre migren eğitim düzeyi yüksek, herşeyi kafasına takan, mükemmeliyetçi kadınlarda daha çok görülüyor. Parfüm kokusu bile atağı oluşturabiliyor. Prof. Dr. Nebahat Taşdemir, migrenin eğitim düzeyi yüksek, her şeyi kafasına takan, mükemmeliyetçi...

Sayfayı Paylaş