gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eğlenceli bir model

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Eğlenceli bir model Sıradışı ve eğlenceli bir masa lambası arıyorsanız, Karınca Design'a uğrayabilirsiniz. Canlı renkleri ve çiçek desenleriyle dikkat çeken Globe marka masa lambasının fiyatı 115 YTL.

Eğlenceli bir model konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eğlenceli bir oyun atlar

eğlenceli bir oyun atlar

atlar parmak oyunu Atlar bataklıklta gidiyor (dil damağa vurularak cak cak sesi çıkartılır) Atlar şimdide çimenliğe geldi geldi (iki elin avuç içleri birbirine sürtülür) Atlar şimdide taşlığa geldi (iki el göğse vurulur) Atlar şimdide köprüden atlıyor hooooooop güüüüüüüüm hooooooooop güüüüüüüüm (sol el aşağıda tutulurken sağ elle sol ele vurulur):meri:
  2. eğlenceli bir oyun

eğlenceli bir oyun

ooo oni (parmaklar işaret parmağı olan uzatılıp sallanır havada yuvarlak çizilir) kulaklarım doniyi (aynı dairesel hareketler kulağın içinde devam eder) ateşte çay kayniyi (bu mısranın hareketi yok) burnum koki almiyi (bu mısranın hareketi bağımsız) odam kireç tutmuyi (badana hareketi sistemetik şekilde yapılır) acep nedendir (yüze şaşkınlık simileyi kazandırılır):fish:
  3. Eğlenceli Bir Oyun

Eğlenceli Bir Oyun

http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/rox.swf
  4. Farklı ve Eğlenceli Bir Fikir

Farklı ve Eğlenceli Bir Fikir

değişik hobiler eğlenceli hobiler farklı eğlenceli fikirler eğlence fikirleri Evde değişik el yapımı ve farklı şeyleri seviyorsunuz. Ve elinizde kalan önceden başka şeyler için aldığınız kurdeleler boncuklar felan var. Neden bunları kullanarak evinizin dekorasyonuna güzel birşey katmayasınız:D Değil mi ama :) Malzemeler 2 adet çıta 1 adet çift taraflı yapışkan bant 1 adet makas 2...
  5. eğlenceli bir kupa modeli

eğlenceli bir kupa modeli

İlginç tasarımlar Değişik kupa modelleri Gazlı içecekler alkol kadar tehlikeli olduğundan pek soğuk içecek içmiyorum. Ben çok sıcak içecek ide çemem soğumasını beklerim. O yüzden bu mini golf kupayı çok sevdim. İçeceğim soğurken bende kupa sayesinde mini golf oyunu oynayabilirim. Oyuna fazla dalıp çayımın buz gibi olma olasılığıda var tabi:)

Sayfayı Paylaş