gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eğlenceli Msn Nickleri Komik nickler

Konu, 'Komik Nickler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eğlenceli Msn Nickleri Eğlenceli Komik Nickler

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizlere ve isteyen herkese eğlenceli ve komik msn nicklerini sunuyoruz. Oldukça eğlenceli msn nickleri için mausenizi az biraz aşağıya doğru kaydırınız Melek'ler:)

Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.

Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor...

Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini Şukalemun, Okalemun koymuş...

Çevreci kızlarla çıkmayın... Beklete beklete sizi ağaç ederler.

Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!

Eskiden kibirliydim... Şimdi tamamen kusursuzum.

Gül'ü seven abisine katlanır.

Hayvanları çok seviyorum,özellikle kızarmış tavuğu !

Hiçbir önyargım yok, bütün insanlardan nefret ediyorum o kadar..

İçerken araba kullanmayın. Bir yere çarparsanız biranız dökülür, ziyan olur...

İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince işsiz var...

İthal kotlar kapış kapış, ne jeans milletiz yahu.

Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi!

Adamın biri varmış. İkinci dönem düzeltmiş...

Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi!

İçerken araba kullanmayın. Bir yere çarparsanız biranız dökülür, ziyan olur...

Hayvanları çok seviyorum,özellikle kızarmış tavuğu !

нaтada γapaяıм doğяuda seweяiмde seviℓiяiмde,üzeяiмde üzüℓüяüмde кiмe иe …???!!

Okur yazarım üfler gezerim

Hayat hoştur,içi boştur,elinde kitaplar koştur Allah koştur

Neskafe bile 3ü 1arada ben yalnızım...

Aşk yaz boşluk bırak.. Bırak öyle kalsın...

Koppp Kopp Kop, Coşş Coşş Coşş, HAYAT Zaten BO$

Yeni Yıl İptal Edildi. ÇünKü Eskisini Buldularr..

Oyunu doğru partiye ver Sonra oooy anam oy deme

Başına gelenlerin daha korkuncu da olabilirdi . Mesela benim başıma gelebilirdi.

Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım.

Benzinlikte sigara içmeyiniz. Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı...

Bildiğim tek şaşmaz kural bütün kuralların şaştığıdır!

Kafanı çevirip durma! Aklından geçenleri okuyamıyorum

Eğlenceli Msn Nickleri Komik nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik msn nickleri

Komik msn nickleri

çadırının üstüne şıp deyip damlayan bir de utanmayıp üzerinde hoplayan devekuşu.! nik_mik_yok ismini vermek istemeyen izleyici hipopotamlar da bu gidişhatı pek beğenmiyor zenci mahallesindeki solaryumcu 'timsah kristofir msnde online olmayanlari da yesin' yakarız bu gezegeni yakarızzzz güzel asmadan çıkar güzel yaprak, marifet o yapraktan güzel dolma yapmak. allah chat yapmamizi istese...
  2. Komik msn yazıları nickleri

Komik msn yazıları nickleri

mesene yazıları yazı nickleri komik msn yazıları yazı nickler komik yazılı nickler 8 zayıflı bir karne bulan , insaniyet namına çöpe atsın.. ♥ Aids virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli. Maymundan gelmediğimiz kesinde, galiba maymundan gideceğiz.. ♥ Anasına bak, babasından dayak ye... ♥ Babanın fakir olması senin suçun değil, ama kayınpederinin fakir olması senin suçun......
  3. komik nickler===> komik msn nickleri

komik nickler===> komik msn nickleri

suursuz_manda poset_çay shitlembik çöp_kovasi kavanozdaki_adam Asiri_Yakisikli Kedimi _7_m Bal10cuk Endoplazmikredikulum yesil_ninca (nami diger= uçan depik) Manyetik Karpuz Digital Portakal Kanatli Orkid Takmis Örgüçsüz Deve Kumsalda_Koshan_Beyaz_Benekli_Kopek küresellestirebildiklerimizdenmisiniz_yoksa_kürese llestiremediklerimizden_mi? SeVisKeN_Chat_ManYaQi...
  4. İlginç komik msn nickleri

İlginç komik msn nickleri

ilginç komik nickler komik ilginç nickler ve göndermeli oyun nickleri bir taş attım pencereye puff daddy 50cent çıktı usher evde yok dedi why why ? 300 spartalı işeyerek bir havuzu 5 saatte dolduruyorsa 50 truvalı kaç saatte doldurur? HER KASARIN SONU TOST OLMAKTIR uçmasını bilirsen olursun pilot istemesini bilirsen iner sana her külot azraili dişi göndersinler ölümle bile sevişirim --------im...
  5. Komik Msn Nickleri

Komik Msn Nickleri

Komik Msn Nickleri Bir yerini mi kestin ? Mis gibi hıyar koktu da ! Aşk ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi lisede dram, imam hatip’ te haram ! Seni sevdimde ne oldu ? Turkcell ve efes zengin oldu ! Erkekler limona benzer; yedikçe ağzın sulanır, baktıkça miğden bulanır ! Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer ! Satanist kesen psikopat kedi ! Pamuktan prenses mi...

Sayfayı Paylaş