gebe
  1. meli86

meli86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Egzersiz ve Beslenme- Hamilelikte egzersiz

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında meli86 tarafından paylaşıldı.

Merhaba, Bu benim abimin çok yakın bir kız arkadaşının sitesi. Spor eğitmenliği ve beslenme üzerine eğitim almış galiba. Egzersiz ve Beslenme ile ilgili akademik çalışmalara yer veriyor sitesinde. Ben çok sık giriyorum bişeyler öğrenmek için. Bu aralar hamile olduğum için hamilelikte egzersizler ile ilgili yazılara bakıyordum

http://www.egzersizvebeslenme.com/egzersiz/karin-egzersizleri-hamileler-icin-karin-egzersizleri/

bu hoşuma gitti mesela paylaşmak istdim

Egzersiz ve Beslenme- Hamilelikte egzersiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Egzersiz

Egzersiz

Yüzme deyince hemen aklınıza olimpik bir havuzda yüzen profosyonel yüzücüler gelmesin. Uygun bir çalışma programı ve bazı temel teknikleri öğrenerek vücut dayanıklılığınızı kaslarınızın kuvvetini ve esnekliğini arttırabilirsiniz Avantajları: * Dayanıklılık ve esnekliğinizi geliştirir. * Adelelerinizi geliştirir ve denge sağlar. Birçok profesyonel ve amatör sporcusu egzersizleri yaparlar. *...
  2. hamilelikte egzersiz..

hamilelikte egzersiz..

Hamilelikte Egzersiz Kadının yaşamında en çok stres yaratan durumların başında gebelik gelir. Gebelik hem psikolojik hem de fiziksel olarak kadında çok büyük değişikliklere neden olur. Bu 280 günlük dönemde yapılacak egzersizler hem genelsağlık açısından hem de doğuma hazırlık açısından oldukça önemlidir.Gebelikte egzersize başlamak için genelde yapılanın aksine son 3 ayı beklemek...
  3. Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme

Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme

spor öncesi ve sonrası beslenme spor öncesi beslenme idman ne yemeli ne yemeli idman yenmeli Güneş battıktan sonra antrenmana gidip, evinize sabahın ilk ışıklarıyla dönüyorsunuz. Eve geldiğinizde ödenecek faturalar, gezdireceğiniz köpeğiniz ve yığılmış çamaşırlarınız var. Gününüzün her dakikası sizi sıkıştırırken nasıl formda kalabilirsiniz? Formda kalmak için altın değerinde unutulmuş...
  4. Hamilelikte güvenli karın egzersizleri

Hamilelikte güvenli karın egzersizleri

Hamilelikte güvenli karın egzersizleri arıyorum ben bu konuda aranızda hamile varsa yada bilgili olan varsa bilgi istiyorum.
  5. HAMİLELİKTE SOLUNUM, NEFES EGZERSİZLERİ

HAMİLELİKTE SOLUNUM, NEFES EGZERSİZLERİ

gebelikte nefes teknikleri,hamilelikte nefes teknikleri,gebelikte solunum egzersizleri,hamilelikte solunum egzersizleri,hamilelikte nefes tekniği nasıl yapılır,gebelikte nefes tekniği hakkında bilgiler Normal doğumda sancıların başlamasından bebeğin doğumuna kadar geçen sürede annenin doğru şekilde nefes alıp vermesi hem anne hem bebek için çeşitli faydalar sağlayacaktır. Annenin doğuma...

Sayfayı Paylaş