gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Egzotık yasalar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

WILLOUGHBY YASASI * Birine bir makinenin calismadigini kanitlamaya calisirsaniz, makine o anda calisacaktir.

ANDREW YOUNG YASASI
    * Eger 100 isadami yasal olmayan bir is yapmaya karar verirlerse, o is yasal olur.

AXWELL'IN CIKARDIGI SONUC
    * Eger havayi soluyabiliyor ama suyu icemiyorsaniz geri kalmis bir ülkedesinizdir. Oysa, suyu icebiliyor ama havayi soluyamiyorsaniz kalkinmis bir ulkedesinizdir.

LOFTA'NIN GOZYASLARI
    * Hic kimse sizi kendinizi iyi hissettiginiz zaman terketmez.

FANT YASASI
    * Bir eliniz dolu iken diger elinizle kilitli bir kapiyi acmak zorunda kaldiginizda, anahtar kesinlikle elinizin dolu oldugu taraftaki cebinizdedir.

MONLY'NIN KURALI
    *Mantik, yanlis sonuca ozguveninizi yitirmeden sistematik bir bicimde ulasma yontemidir.

FULTON'UN YERCEKIMI YASASI
    * Dusen bir nesneyi sakin tutmaya calismayin. Birakin dussun, daha az zarar gorecektir.

CAMPBELL YASASI
    * Ne kadar az is yaparsaniz, isleriniz o kadar yolunda gider.

KOVAC'IN YASASI
    * Telefonda yanlis numara cevirdiginizde, asla mesgul calmaz.

ANONIM BIR YASA
    * Beklenmedik bir yerden gelen para, beklenmedik bir harcamaya gider.

ONEMLI INSANLAR KURALI
    * Buyuk hayranlik ve saygi duydugunuz insanlarin derin dusuncelere daldigini gordugunuzde, olasilikla ogle yemeginde ne yiyeceklerini dusunuyorlardir.

YASENEK'IN GOZLEMI
    * Opusen insanlar birbirlerine o kadar yaklasirlar ki, birbirlerinin hatalarini goremezler.

ARLEN YASASI
    * Bir yerden ayrilirken, insanlarin size ne kadar iyi davrandiklarini gormek cok ilginctir.

MURPHY ILKESI
    * Iyi bir yanlis yapmanin her zaman bir yolu vardir.

MURPHY'NIN ONARIM KONUSUNDAKI YASASI
    * Ufak bir arizayi gidermeye calisirken, daha onemli bir arizaya neden olursunuz.

MURPHY'NIN 2 NOLU OLCUTU
    * Her is dusundugunuzden daha uzun surer.

MURPHY'NIN 3 NOLU OLCUTU
    * Birkac isinizin birden ters gitme olasiligi varsa, kesinlikle size en cok zarar verecek is ters gidecektir.

MURPHY'NIN 4 NOLU OLCUTU
    * Ne zaman bir isi yapmaya karar verirseniz, o anda yapmaniz gereken bir baska is cikar.

MURPHY'NIN 5 NOLU OLCUTU
    * Her cozum beraberinde yeni sorunlar getirir.

DIKKATE ALINMASI GEREKEN YASALAR VE OLCUTLER MURPHY YASASI
    * Bir isin ters gitme olasiligi varsa, kesinlikle ters gidecektir..

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Egzotık yasalar
    Paylaşım için teşekkürler

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Egzotık yasalar

:hhh: :hhh:
    FANT YASASI
    * Bir eliniz dolu iken diger elinizle kilitli bir kapiyi acmak zorunda kaldiginizda, anahtar kesinlikle elinizin dolu oldugu taraftaki cebinizdedir.

işte bu dogruuu

Egzotık yasalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat yasaları

hayat yasaları

WILLOUGHBY YASASI Birine bir makinenin çalışmadığını kanıtlamaya çalışırsanız, makine o anda çalışacaktır. ANDREW YOUNG YASASI Eğer 100 işadamı yasal olmayan bir iş yapmaya karar verirlerse, o iş yasal olur. AXWELL'IN ÇIKARDIĞI SONUÇ Eğer havayı soluyabiliyor ama suyu içemiyorsanız, geri kalmış bir ülkedesinizdir. Oysa, suyu içebiliyor ama havayı soluyamıyorsanız, kalkınmış bir...
  2. iSViCRE'de Yasam

iSViCRE'de Yasam

isviçrede yaşam isvicrede yasam isviçre de yaşam isvicrede hayat isviçrede maaşlar iSViCRE'de Yasam Isviçre'de yasam... Genel anlamda insanin; dogup büyüdügü yerleri terkedip baska yerlere gitmesinin beraberinde getirmis oldugu sorunlar,gerek ayni ülke içinde gerekse ülke disinda hepimizin malumudur.Bu sorunlari indirgeme de kisinin kendisine tabii ki bazi görevler düsüyor.Bu kendisinin...
  3. coskulu yasam

coskulu yasam

daha once baska bir yerde gordum buna benzer bir yazi cok ilgimi cekti katilmak istermisiniz arkadaslar konu soyle ufak seylerden nasil mutlu olabiliriz herkes ornekler verirse super olur bence daha mutlu bir yasam icin benim orneklerim: * isimsiz sevdiginize kartpostal gondermek * esinize sevdigi pogaca/tatli/kek yapip hediye paketine sarip onun gorebilecegi yere koymak * kalpli bir...
  4. Yasamın sırrı

Yasamın sırrı

Hep hayal eder insan "simdi bir deniz kenarinda olsaydim, bacaklarimi suya uzatmis, sevgilimin kollarinda uzansaydim. Kumsalda bir evde yasasaydim, hic bir seyi zorunlu oldugum icin yapmasaydim. Okumadan diplomaya, calismadan paraya sahip olsaydim. Sevdiklerimi hep yanimda, sevmediklerimi dunyanin bir ucunda tutsaydim"diye. Oysa mutlu olmak icin ihtiycain olan tek sey saglik....
  5. Karavanda yasam

Karavanda yasam

karavanda yaşam karavan hayatı karavan yaşamı caravan EŞİNİZ NERDE SİZ ORDAYSANIZ VE BİRDE KARAVANINIZ VARSA OHH HEM GEZİP HEM EVİNİZİN RAHATLIGINDA YASIYORSUNUZ DEMEKTİR AMA BU KARAVAN ÇOK DEGİŞİK GELDİ BANA...

Sayfayı Paylaş