gebe
  1. yenianne26

yenianne26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eh işte

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında yenianne26 tarafından paylaşıldı.

selam canlar her erkeğin nasıl askerlık anıları var ise bız bayanlarında mutlaka bır hamılelık anısı vardır kımımızın ıyı kımımızın kotu neyse bende 8 aylık bır erkek annesıyım hamılelığım çok guzel bır ortamda suruordu eşim aılem heo el ustunde tuttu hamıleleğim mıde bulantısı ve yemek yıyememe ile gectı ilk 3 ay kotuydu annemde kaldım hep gel gelelım tek yardımcım annemın ayagı kırıldı :( sonrada babam anjıo oldu :() annem banaa bakarken ben hamıle halımle onlara baktım onun dısında ıyıydım işte ama o korku sıkıntı yettı ve benım benım bebış 7 aylık geldı sancıyla hastanede zor aldık nefesı ve anamında ayagı kırık tabı o kırık ayakla kosturdu durdu :( sonra bebeğim fototerapıde faslan kaldı off ben panık atak krızı gecırdım yanı arkadaslar benımkı pek içaçıcı değil ama sonu guzel neysekı bebişim şimdi sağlıklı ne dıyım herkez kendı derdını en buyuk dert sanarmış ama emın olun herkesın yasadığındanada beterı oluo canlar herkeze sonu guzel sınavlar yasatsın rabbım diorum

eh işte konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eh- Erkek İsimleri

Eh- Erkek İsimleri

Ehad: bir, tek ilk sayı Allah' ın isimlerinden, bir ve tek olan Allah isim olarak kullanılmaz Ehlullah: Allah' ın adamı, veli, evliya Allah' a teveccüh etmiş, kulluğunu yanlız ona yöneltmiş küfür ehlinden ve şirkten kaçınan Ehlimen: inançlı, inanan kimse Ehil: sahip, malik becerikli, yetenikli karı-kocadan her biri
  2. Eh- Kız İsimleri

Eh- Kız İsimleri

Ehliyet: işe yarar halde bulunuş, bir işi hakedebilecek durumda bulunuş, selahiyet, yetki mahirlik, iktidar, liyakat, kabiliyet, kifayet, mensubiyet iktidar, kabiliyet ve liyakat vesikası
  3. Eh biz böyleyiz iste

Eh biz böyleyiz iste

Neden bozulan otobusun yolculari bizim otobusumuze aktarildiginda onlara multeciymisler gibi bakariz? - Neden lokantalarda, "Sabahlari sicak corba bulunur" yazar? Corba aslinda soguk mu icilir, sicak corba bir farklilik midir? - Neden otobuste falan insanlar bir siren sesi duyunca toplu halde sesin geldigi yere bakarlar? Giden aracin ambulans, itfaiye ya da polis araci oldugunu...
  4. İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

İşimiz "İŞ" Olmaktan Çıkarsa...

Yetişkin dünyasının büyük bölümünü işgal eden çalışma yaşamı sadece kazanç elde ettiğimiz mekân değildir. Yaptığımız işe verdiğimiz anlam; aynı zamanda yaşamımıza verdiğimiz anlamı da gösteren değerli bir ölçüttür. Bunun yanında iş; kendimizi güvende ve işe yarar hissetmemizi de sağlar. Toplum içinde arzu edilir bir statüyü makamı; sadece “iş” yaparak elde etme şansımız vardır. İşimiz sıkıcı...
  5. el işimi ev işimi

el işimi ev işimi

evettt kızlarr ben ev işini tercih ediyorum peki siz hahaha

Sayfayı Paylaş