gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Eh- Kız İsimleri

Konu, 'e-Kız İsimleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Ehliyet: işe yarar halde bulunuş, bir işi hakedebilecek durumda bulunuş, selahiyet, yetki mahirlik, iktidar, liyakat, kabiliyet, kifayet, mensubiyet
    iktidar, kabiliyet ve liyakat vesikası

Eh- Kız İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eh- Erkek İsimleri

Eh- Erkek İsimleri

Ehad: bir, tek ilk sayı Allah' ın isimlerinden, bir ve tek olan Allah isim olarak kullanılmaz Ehlullah: Allah' ın adamı, veli, evliya Allah' a teveccüh etmiş, kulluğunu yanlız ona yöneltmiş küfür ehlinden ve şirkten kaçınan Ehlimen: inançlı, inanan kimse Ehil: sahip, malik becerikli, yetenikli karı-kocadan her biri
  2. İp-Kız İsimleri

İp-Kız İsimleri

ip isimleri İpar: yüksek dağların kar tutmayan yerlerinde yetişen çiçek güzel koku İpek: ipekböceği kozasından elde edilen ince, parlak kumaş kibar, zarif
  3. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  4. kız isimleri

kız isimleri

kuranda geçen kız isimler
  5. Dini Kız Bebek İsimleri

Dini Kız Bebek İsimleri

kuranda geçen kız bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kız bebek isimleri ve anlamları Bebeğinize vereceğiniz ismin Kuran da geçmesini ve anlamlarını istiyorsanız sizlere en beğenilen dini kız bebek isimlerini alfabetik olarak anlamları ile birlikte paylaşıyoruz. Adalet : Doğruluk, zulmetmeme, haksızları terbiye. Adniye : Salih, Cennetlik. Afet : İnsanların önleyemediği büyük felaket....

Sayfayı Paylaş