gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

EİNSTAİN ve ŞOFÖRÜ

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Einstein bir çok yerde konferanslar vermişti. Bu konferanslara özel şoförün kullandığı bir otoyla gidiyordu. O konferans verirken şoför de dinleyiciler arasında oturarak onu dinlerdi. Bir gün yine bir yere konferansa gidiyorlardı. Bir aralık şoför, '-Dr Einstein,' dedi, sizi o kadar uzun zamandır defalarca dinledim ki artık yapacağınız konuşmayı kelimesi kelimesine biliyorum.' Yaşlı adam pası almıştı. '-Pekala,' dedi, 'şimdi gitmekte olduğumuz yerde beni tanımazlar. Palto ve şapkalarımızı değişelim ve sen konuş.'
    Şoför konuştu. Gerçekten de dersini iyi çalışmıştı. Biri çıkıp da daha önceki konferanslarda sorulmamış bir soru soruncaya kadar sorular kısmını bile başarıyla götürüyordu. Yine de bozuntuya vermedi:
    '-Böyle basit bir şeyi sormanız gerçekten çok garip,' dedi, 'şimdi arka sırada oturan şoförümü çağıracağım ve size cevap vermesini söyleyeceğim.'

2. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Ce: EİNSTAİN ve ŞOFÖRÜ
    hhehehehhehe cok komıktı sagol ablacım

EİNSTAİN ve ŞOFÖRÜ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın şoför nasıl anlaşılır?

Kadın şoför nasıl anlaşılır?

arabayla nasıl geri gidilir geri nasıl gidilir Kadın şoför nasıl anlaşılır? Siz arkadasınızdır, arabanızın ön tamponuna daha üç metre vardır. Var gücüyle basar kornaya 'yer ver' diye. Hemen içeri bakınız.. Sonuç: Yüzde 93 kadın, yüzde 6 maymun, yüzde 1 yaşlı bir amca.... -Önünüzden dönecektir. Ya hızla dönüp arka lastiği kaldırıma çıkarır ya da çok geç kalır , geri çıkması gerekir. İçeri...
  2. Uyanik ŞofÖr

Uyanik ŞofÖr

Adam trafikte 'alçaktan uçarak' giderken polise yakalanır... kenara çeker arabadan iner: - Buyrun Memur Bey! - Beyefendi aşırı hız yaptığınız için sizi durdurmak zorundayım, ehliyetiniz lütfen? - Ehliyetim yok, son yaptığım kazada ehliyetime el koydular Memur Bey. - Peki aracınızın ruhsatını görebilir miyim? - Araba benim diil Memur Bey çaldım ben bu arabayı. - Anlamadım nasıl yani, siz...
  3. Şoför

Şoför

Sokaklarda sefâlet kol geziyordu. Kim kime yardım edecek, destek olacaktı? İşsizlik yaygındı. Çevresi de perişandı. Bir yanı yıkılmaya yüz tutmuş evceğizinin camından yola doğru ümitsizce bakarken bir taksinin kapının önünde durduğunu, içinden de bir yolcunun indiğini gördü. Demek ki taksi şoföründe az çok para olacaktı. Çünkü müşteri indirmişti. Bütün cesaretini ve ümidini toplayarak...
  4. Şoför Yalanları:)

Şoför Yalanları:)

Şoför Yalanları 1-Bi basmışım üç saatte Ankara’ ya indim. 2-Araba altımdan kaçıyo yani öyle bi şey işte. 3-Rampada kırdığım gibi direksiyonu önüne, afalladı gariban. 4-İstesem kimse beni geçemez. 5-Zaten hurdaydı bizim kamyon bir de baktım direksiyon elimde kalmasın mı? Hemen torpidodan aldım penseyi taktım simidi yerine. Bu arada kamyon gidiyo ha. 6-Nasıl uyduysam gözümü bi açtım...
  5. Şoför Mesajları ve Kısa Şoför Yazıları

Şoför Mesajları ve Kısa Şoför Yazıları

Şöför Yazıları Mesajları Kısa Şöför Mesajları SEvgili melekler, az önce paylaştığımız zehir sözler konusunun ardından şimdi ki konumuzda da şoförlerin araçlarının arkasına yazdırdıkları şoför mesajları ile karşınızdayız. Bu konuyu açarken yüzüme bir tebessüm yayıldı, paylaşmadan edemedim, eğer ,izlemediyseniz Şener Şen ve İlyas Salman'ın Çiçek Abbas filmini izleyin derim .. :) Sevip Aşk...

Sayfayı Paylaş