gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Einstein adınızı tahtaya yazsın

Konu, 'Teknik Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

BURDAN:Hetemeel.com : Dynamic images

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Einstein adınızı tahtaya yazsın
    paylasim icin tsklerrrrrrrrr

Einstein adınızı tahtaya yazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Einstein

Einstein

Einstein, 1879 yılında Güney Almanya'nın Ulm kentinde dünyaya geldi. Babası küçük bir elektrokimya fabrikasının sahibi; annesi ise, klasik müziğe meraklı, eğitimli bir ev hanımıydı. Konuşmaya geç başlaması ve içine kapanık bir çocuk olması, ailesini tedirginliğe düşürmüşse de, sonraki yıllarda sağlıklı bir çocuk olduğu anlaşıldı. Einstein: buluş ve çalışmalarındaki esin kaynağını ise kendisi:...
  2. Yazı Tahtasının Etkili Kullanılması

Yazı Tahtasının Etkili Kullanılması

YAZI TAHTASINI ETKİLİ OLARAK NASIL KULLANABİLİRİZ ? 1.Yazacağınız şeyi tahtaya yazmadan önce söyleyiniz. Bu ilkenin üç temel yararı bulunmaktadır. a)Söyleme yazmadan hızlıdır.Böylece öğrenci beynin sol yarı küresini kullanarak bilgiyi işlemeye başlar. b)Yazının başı görülerek yanlış tahmin yapılması önlenir. c)Tahtaya mesajın yazılması sırasında meydana gelen üç-sekiz saniyelik...
  3. Baha - Adını Yollara Yazdım

Baha - Adını Yollara Yazdım

Benim yaprağımda benim dalımda Bülbül yaptım seni güllere yazdım Hep benim elimde benim dilimde Mızrap yaptım seni tellere yazdım Damarımdasın sen her an kanımda Hep kollarım da ol her an yanımda (*2) Bir şiirsin artık hep dudağımda (*2) Şarkı yaptım seni dillere yazdım Ben şimidden seni yollara yazdım Unutup kalbinden silersin diye Sevdiğime pişman edersin diye Belki bırakıpda gidersin...
  4. Adını Yaz Resmini Çizsin

Adını Yaz Resmini Çizsin

O kadar akıllı ki burası adınızı yazıyorsunuz hemen resminizi çiziyor bence deneyin :zuha: BURDAN
  5. "..." Buraya onun adını yaz!!!

"..." Buraya onun adını yaz!!!

Kimin mi? Hani o, seni en çok üzenin, en kızdıranın adını.. Eşin belki..Belki de annen-baban.. Ya da kardeşin, komşun, en iyi arkadaşın.. Artık, seni inciten ve de "kıymetlin" her kimse, işte onun.. Yaz adını buraya; ". . . . ." ve ekle; ". . . . ." Öldü! Yok artık! Ne bir daha bu eve gelecek, ne telefon edecek, ne de bir daha karşılaşacağım onunla!...

Sayfayı Paylaş