gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Einsteinin Ölümünden Önce Yazdığı Mektupla İlgili Bilginiz Var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hoca bugün derste Einsteinin ölümünden önce yazdığı bir mektuptan bahsetti, sizde bu konuda bilgi var mı acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Alman fizikçi Albert Einstein'ın, ölümünden hemen önce filozof arkadaşı Erik Gutkind'e yazdığı ve din ile Tanrı'nın varlığı hakkındaki görüşlerini açıkladığı mektup, internet üzerinde satışa çıkıyor. "Tanrı'ya Mektup" olarak anılan mektup için e-Bay sitesinde yapılacak satışta, başlangıç için belirlenen rakamın 3 milyon dolar olduğu kaydedildi. Einstein'ın kendi el yazısıyla yazdığı mektup, üç yıl önce kimliği gizli tutulan bir kişi tarafından 404 bin dolara satın alınmıştı.

Einsteinin Ölümünden Önce Yazdığı Mektupla İlgili Bilginiz Var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir kızın intihar etmeden önce babasına yazdığı mektup

Bir kızın intihar etmeden önce babasına yazdığı mektup

babaya sitem mektubu babaya sitem anneye sitemli mektup Öylesine Bir Mektup Büyük ihtimalle bu da beğenmeyip yırtığım kağıtlardan biri olacak.benim boş kağıtlarm doldurduklarımdan daha dolu oluyorlar çünkü.ne yazmam gerektiğini bilmeden yazıyorum.hep yaptığım gibi gözlerimi beyaz tavana dikip düşünüyorum,ama karanlık..küçükken çok korkardım ben de karanlıktan,sizinle yatmak isterdim de koca...
  2. Canlıların geçirdikleri başkalaşım la ilgili bilgi var mı

Canlıların geçirdikleri başkalaşım la ilgili bilgi var mı

Canlıların geçirdikleri başkalışımla ilgili konu var mı yada açaıklayıcı bilgiler var mı merak ediyürum teşekkür ediyorum sağolun.
  3. Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Polat Alemdar evlenmiş diye duyduk.Gelinin adı Nagehan Kaşıkçıymış. Kim bu hanım, ilk kez duyduk adını da ..
  4. sıtma ağacıyla ilgili bilgi var mı

sıtma ağacıyla ilgili bilgi var mı

Ben de ilk defa duydum ve adı sebebiyle ilgimi çekti, sıtma ağacı hakkında bilgisi olan var mı
  5. e-reçete ile ilgili bilgi var mı

e-reçete ile ilgili bilgi var mı

Bu sabah tvde artık kağıt reçete kullanılmayacağını e-reçete kullanılacağını duydum. Nedir bu haberin içeriği, bilginiz var mı ?

Sayfayı Paylaş