gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir? bu konuda bana da bilgi verirseniz çok sevinirim çünkü her buluşu einsteinin sanmaya başladımda :D

einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009'un en iyi buluşu nedir?

2009'un en iyi buluşu nedir?

2009 yılını geride bırakmamıza sayılı günler kaldı.2009 Yılının en iyi buluşu nedir biliyormusunuz?Bence bilmiyorsunuz yada sizlere göre; plazma,lep****cep telefonu vs..Ama malesef öyle değil:DMesela benim için en iyi buluş internet ama internet bulunalı baya bir yıl oldu:D Buyrun melekler bakın bakalım 2009 da en iyi buluş neymiş???? 2009'un en iyi buluşu nedir? 1987’den beri “The Best...
  2. Ben ne yaptığımın farkında mıyım!

Ben ne yaptığımın farkında mıyım!

ben ne yaptim, yapmak, farkindalik, ne yapmak, insan konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, Günümüz şartlarının bize dayattığı birçok alışkanlık var. Neye, ne için ve nasıl alıştığımızı pek düşünmüyoruz. Her gün tartıya çıkıyor, aynanın karşısında durmadan edemiyor, tv düğmesine farkına varmadan basıyor, mailleri kontrol etmeden yatamıyoruz... Kimi 'ayağımızdaki prangalardır' diye...
  3. 15. yüzyılın buluşları nedir?

15. yüzyılın buluşları nedir?

Lütfen birisi bana 15. yüzyılın buluşları nedir? yazabilir miiii
  4. Türklerin Buluşları Nelerdir cevap yazın

Türklerin Buluşları Nelerdir cevap yazın

Türklerin Buluşları Nelerdir bu konuda kim ne biliyor bana cevap verecek bir arkadaş yada arkadaşlar var mı aranızda?
  5. Farabi'nin Yaptığı Buluşlar Hakkında Bilgiler

Farabi'nin Yaptığı Buluşlar Hakkında Bilgiler

Farabinin Buluşları Farabinin Buluşları Nelerdir Sevgili melekler, dünyaca ünlü Türk düşünürlerimizden Farabi arkasında pek çok eser bırakmıştır. Biz de bu yazımızda Farabinin buluşları nelerdir diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Farabi'nin buluşları hakkında bilgiler vermek istiyoruz... :) Aristotales’in ortaya attığı madde ve suret kavramını hiçbir...

Sayfayı Paylaş