gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ejderha köpek balığı!!

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ejderha balığı akvaryum ejder balığı ejder akvaryum köpek
    Ben şahsen ögrünce şok oldum ne tuhaf birşey o öyle:SHele şu gözlere bakın yaa:DBu balığın köpek balığı olduğu süzgeçlerinden anlaşılmış.Çünkü normal köpek balığının süzgeçleri beş tanedir.Oysa bunda altı tane..Aynı zamanda şekil olarakta farklı..Bu köpek balığı yaşamıyor.Çünkü koruma altına alalım derken yolda ölmüş...

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Anamm bu ne böyle acaip tırstım yaaa, nasıl bir hayvandır bu ilk defa gördüm resimi bile ürkütüyo Tşkler canım

Ejderha köpek balığı!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılan Köpek Balığı

Yılan Köpek Balığı

YILAN KÖPEKBALIĞI İLKEZ GÖRÜNTÜLENDİ Okyanusun 600 metre derinlerinde yaşadığı ve su yüzüne çıkmadığı için görüntülenmesi mucize olan köpek balığı inceleniyor. Japonya'nın Numazu kentindeki dev akvaryum olan "Marin Park"ı arayan bir balıkçı, keskin dişleri olan yılana benzer bir balık gördüğünü söyledi. Yetkililer dev köpekbalığını yakalayarak akvaryuma getirdi. Okyanusun 600...
  2. Köpek Balıkları...

Köpek Balıkları...

köpek balığı nerede yaşar köpek balığı nerde yaşar balıkları nerede balina köpekbalıkları Denizlerin kralı: Köpekbalıkları Bu avcı yaratıklar çocuklar gibi yetişkinleri de büyülemektedir. Köpekbalıkları gezegenimiz üzerinde en kuvvetli çeneye sahip canlılardır. Diğer hayvanlardan farklı olarak hem üst hem de alt çenelerini hareket ettirebilmektedirler. Köpek balığı önce alt çenesiyle...
  3. Ejderha

Ejderha

Bu efsanevi hayvan dehşet ve şiddet ehli yöneticiye, yakacı ateşe, Birkaç başlı ejderha kötülük ve zararda aşırı giden sultana, Ejderhanın kişiyi suya doğru çekmesi dünyevi yahut uhrevi azaba, Erderha olduğunu yahut ona bindiğini görmek ehil olanlar içinn yöneticiliğe sultan tarafından gelecek dünyalığa yahut uzun ömre, Kadının ejder doğurduğunu görmesi sakat ve kötürüm bir çocuk dünyaya...
  4. Köpeğe Balık Verilir mi?

Köpeğe Balık Verilir mi?

köpeklerin beslenmesi, ne yerler, balık yerler mi, balık verilir mi, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Köpek besleyen meleklerimizin merak ettikleri bir konuyu burada izah etmek istiyoruz melekler :) Konu köpeklerin balık yiyip yiyemeyeceğiyle ilgili.Hiç düşündünüz mü?..Anlatalım; Köpeklere balık verilebilir ancak kızartma mideleri için sakıncalı olabilir,balığı çiğ vermeniz...

Sayfayı Paylaş