gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Ekibe Bakın

Konu, 'Komik Resimler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Ekibe Bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sulandırma ekibi iş başında

Sulandırma ekibi iş başında

Ne zaman itiraf edeceksiniz? 'Sulama sulandırma' ekibini kastetmiyorum. Onlar vazifeli zaten, biliyoruz… Siz! Ergenekon soruşturmasına 'devekuşu' modunda takılan demokratlar… Merak ediyorum; Yaptığınız dayanaksız eleştiriler, buz gibi espriler içinize siniyor mu hakikaten? 'Ergenekon'a devekuşu olmak' nasıl bir duygu? Bu tavır ağrınıza gitmiyor mu? İddianame...
  2. elveda rumeli ekibi

elveda rumeli ekibi

Sinema filmi ve TV dizilerinin iki başarılı yönetmeni Serdar Akar ile Tarkan Karlıdağ iş ortağı olup ilginç bir projeye başladı. Akar ve Karlıdağ, şu günlerde Türkiye ile Makedonya arasında mekik dokuyor. Çünkü ikili sonbaharda yeni yayın döneminde atv'de ekrana gelecek iddialı bir dönem dizisi için kolları sıvadı. Makedonya'da çekilecek "Elveda Rumeli" adlı dönem dizisi 1900'lü...
  3. Fatmagül'ün ekibine ceza kesildi

Fatmagül'ün ekibine ceza kesildi

Kurallara uyun arkedesim D: :D Fatmagül'ün suçu Ne dizinin önceki gün Nişantaşı'nda yapılan çekimlerinde ekip karavanlarını hatalı park edince 66 lira trafik cezası yedi! Fatmagül’ün yüzü ne dizide ne gerçek hayatta gülüyor! Sevilen dizi ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’de Beren Saat’in canlandırdığı Fatmagül’ün evden kaçtıktan sokaklarında başına gelenlerin anlatıldığı sahnelerin çekimi önceki gün...
  4. Ekip Estetik

Ekip Estetik

ekip estetik Plastik cerrahi ekibi 25 yıldan fazla deneyimi ile... EKİP ESTETİK UZ.DR.SERKAN DİNAR UZ.DR.HALİL AKSU(ANESTEZİ UZMANI)
  5. Survivor Ekibi Kıbrıs Tatilinde

Survivor Ekibi Kıbrıs Tatilinde

Survivor, ünlüler-gönüllüler, yarışmacıları, finali, kim kazandı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Dün akşam yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler'in finali öncesi Survivor'a katılan bütün yarışmacılar bir arada tatil yapmış melekler...Şimdi geçiyorum tatil görüntülerine... Daha önce yarışmadan elenenler de, büyük final günü düzenlenen “yüzleşme” için adaya koştu. Nihat Doğan’a karşı...

Sayfayı Paylaş