gebe
  1. JoyJoy

JoyJoy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ekim 2015'te doğum yapacak anne adaylarıııı!!!

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında JoyJoy tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba :) Ekim annesi olucam inşallah! İlk hamileliğim ve her şey hakkında fikir alışverişi yapmak istiyorum. Bebeğin gelişimi, anne adayındaki değişimler, doğum için yapılacak hazırlıklar, neyi nereden almak gerek, vs...

2. miskamsgims

miskamsgims Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Hayırlı olsun. :)

JoyJoy bunu beğendi.
  3. Gulasor

Gulasor Forum Okuru

Mrb bende ekim 2015 anne adayiyim bebegimin cinsiyetini ogrenemedim ogrenenler yazarsa sevinirim

4. mutsuzmm

mutsuzmm Forum Okuru

bende 2015 ekim annesi olcam inşallah biraz tedirginim 21 yaşındayım cinsiyete kız gibi dedi ama kesin değil daha 18. haftada ögrenecem hepimize hayırlı olsun

5. JoyJoy

JoyJoy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar.. Benim kızım olucak inşallah:) çokk heyecanlıyım! 22. haftamız bitmek üzere. Bu arada, İstanbul'da olan var mı acaba?

ekim 2015'te doğum yapacak anne adaylarıııı!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler de doğum yapacak..

Erkekler de doğum yapacak..

Erkekler de doğum yapacak Alman sosyolog, bugünün ve geleceğin cinselliği konusunda oluşan düşünceleri bir kitapta topladı… 13 Mart 2007 Salı 21:00 Alman sosyolog Klaus Fieseler, cinsellik uzmanları, sokaktan insanlar ve psikologlarla yaptığı röportajlardan oluşan kitabında mitlerin temelini araştırmaya çalıştı. Gelecek konusunda düşüncelere göre, 2020′de zenginler gen teknolojisi sayesinde...
  2. doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

öğretmenlerin doğum izni öğretmenlerin doğum izni yönetmeliği süt yönetmeliği öğretmenlerde 2010 size öğretmenlerin doğum izinleriyle ilgili bulduğum tüm mevzuat yönetmelik ve izinleri paslıyorum. :) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun konuya ilişkin 104 ve 108'inci maddeleri Doğum Sebebiyle Verilecek Mazeret İzni: Madde 104- A) Memura doğum yapmasından önce 8 hafta ve doğum yaptığı...
  3. 2012 aralıkta doğum yapacaklar

2012 aralıkta doğum yapacaklar

merhaba arkadaşlar.10haftalık hamileyim.heyecanlıyım tabiki...görüşlerimizi tecrübelerimizi burda paylaşalım olmazmı???anne adaylarını bekliyorum...:bebem:
  4. doğumu nerede yapacaksınız?

doğumu nerede yapacaksınız?

doğum yöntemleri normal doğum arkadaşlar selam; doğumu nerede gerçekleştiriceksiniz karar verdinizmi? ben kozyatağı central da yaptım ve çok memnun kaldım
  5. Prof. Dr. Ateş Karateke sezeryan ile doğum yapacak olan anneleri uyardı!

Prof. Dr. Ateş Karateke sezeryan ile doğum yapacak olan anneleri uyardı!

Dr'lar sezaryen ile doğum yapacak olan anne adaylarını, plasentanın öne yerşelmesi ile ilgili bilgilendirdi. "Plasentanın önde gelmesi sık rastlanan anne ölüm nedenidir" Halk arasında bebeğin eşi olarak bilinen plasentanın önde gelmesinin anne adayları için ölümcül bir risk olduğunun altının çizen Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ates Karateke; bir...

Sayfayı Paylaş