Ekin Koç Kimdir ?(Benim adım gültepe seyfi kimdir )

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Ekin Koç Kimdir ?(Benim adım gültepe seyfi kimdir )
benim adım gültepe seyfi karakteri kimdir,benim adım gültepe seyfi kimdir,ekin koç biyografisi,ekin koç hayatı,ekin koç hakkında bilgiler

ekin-koc-1.jpg

Ekin Koç 15 Ağustos 1986 İstanbul doğumlu`dur.Eğitim hayatını tamamladıktan sonra 35 Buçuk Sanat Akademisin`de Vahide Gördüm ve Altan Gördüm`den özel olarak oyunculuk dersleri almıştır.Yakışıklı oyuncu ilk kez Fox Tv`nin ilgi ile izlenen dizisi Sana Bir Sır Vereceğim ile izleyicileri ile buluşmuştur.Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile ilk defa profesyonel oyunculuk için ekran karşısına geçen yakışıklı oyuncu yılların oyluncusu gibi hiç sorun yaşamamıştır.Canlandırdığı karakteri izleyenlere tam anlamıyla sunan Ekin Koç özellikle kısa sürede genç kızların ilgi odağı haline gelmiştir.

Ekin Koç`un canlandırdığı Tilki karakteri görünmezlik yeteneğine sahip olan ve Aylin`e olan aşkı ile bir çok izleyiciden tam not almıştır.28 yaşındaki genç oyuncu 1.70 cm boyunda olup düzgün bir fiziğe sahiptir.Dizi setinde hayranlarının ziyaretlerine oldukça sıcak yaklaşan Ekin Koç dizi setini ziyaret eden hayranları ile`de bol bol resim çektirmektedir.2014 yılı Kanal D`nin Eylül ayında ekranlara gelecek dizisi Benim Adım Gültepe isimli dizi`de Seyfi karakterini canlandırmaktadır.

Geri