gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Ekin Travestilerle Oynadı

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

ekin türkmen, biyografi, boyu, bacak, frikik, sevgilisi kim, oynadığı diziler [​IMG]

Ekin Türkmen, Karakol dizisinde gerçek travestilerle kamera karşısına geçti
    EKİN Türkmen, bir hayat kadınını canlandırdığı yeni dizisi Karakol’da gerçek travestilerle kamera karşısına geçti.
    Gece müşteri beklediği sahnenin Ortaköy’de yapılan çekimlerinde Türkmen’in en büyük yardımcısı travesti rol arkadaşları oldu.
    Güzel oyuncu, “Çekimlerde travestilerin hayatlarının ne kadar zor olduğunu daha iyi anladım” dedi.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    erkek gibi yaşayıp kolay parayı tercih etmezse herşey yolunda gider ama bu tarz erkekler alın terini tatmamışlar.allah ıslah etsin denir böylelerine

Ekin Travestilerle Oynadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyamda futbol oynadım ne demek

Rüyamda futbol oynadım ne demek

Rüyada top oynadığını görmek dargınlık ve düşmanlığa, Yumuşak bir topla oyun oynadığını görmek düşmanlık ve kırgınlıkların sulh ile sonuçlanmasına ya da hasta olan kimsenin iyi olmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; top.)Rüyayı gören kişinin futbol ile ilgisiz yoksa bir hile ile karşılaşacağına işarettir.Rüyanizda bir stadyumda futbol oynadiginizi veya maçi seyretmekte oldugunuzu görmeniz,...
  2. Mankenliğe geldi üç filmde oynadı

Mankenliğe geldi üç filmde oynadı

10 Yıldır Türkiye'de Yaşayan ve Türk Vatandaşı Olan Macar Asıllı Manken Eva Maya, Oyunculukta da İddialı 10 YILDIR TÜRKİYE'DE YAŞAYAN VE TÜRK VATANDAŞI OLAN MACAR ASILLI MANKEN Eva Maya, OYUNCULUKTA DA İDDİALI Birçok dizide rol alan seksi yıldız, üç tane de filmde oynadı. Mustafa Üstündağ'ın...
  3. Madonna Yönetti,Haluk Bilginer Oynadı!

Madonna Yönetti,Haluk Bilginer Oynadı!

haluk bilginer, madonna, amerikan filminde bir türk, madonna yönetti bilginer oynadı, filmin adı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Usta oyuncu Haluk Bilginer ,dünyaca ünlü şarkıcı Madonnanın yönettiği filmde oynadı.Haber şöyle; POP müziğin kraliçesi Madonna, hem yönetmenliğini üstlendiği hem de Alek Keshishian ile birlikte senaryosunu yazdığı W.E adlı...
  4. Begüm Topçu Hangi Dizilerde Oynadı

Begüm Topçu Hangi Dizilerde Oynadı

Begüm Topçu Hangi Dizilerde Oynadı kızlar biliyor musunuz eğer ki biliyorsanız yazın
  5. Esra Erol dizilerde oynadı mı

Esra Erol dizilerde oynadı mı

Hergün Evlilik programı yapan Esra Erol acaba hiç dizide oynadımı merak ediyorum bilgilendirirmisiniz..Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş