gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ekin Türkmen'in Rahatsızlığı Ne?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Ekin Türkmen'in Rahatsızlığı Ne haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, başarılı oyuncu Ekin Türkmen'e doktorundan iç sıkıcı bir haber geldi. Göğsünde kist tespit edilen Türkmen doktorları tarafından tedaviye alındı. İşte detaylar...

Oyuncu Ekin Türkmen, şu sıralar zor günler geçiriyor. Önceki günlerde Murat Dalkılıç ile ilişkisi biten oyuncunun şimdi de göğsünde kist tespit edildi.

ANNESİ DE YAŞAMIŞTI

Kistin tespit edilmesinin ardından vakit kaybetmeden tedaviye başlayan genç oyuncu, haftanın belirli günleri hastaneye gidiyor.

Annesi de bir süre önce aynı rahatsızlığı yaşayan Türkmen'in bu zor günlerinde en büyük destekçisi, yakın arkadaşları ve ailesi.

Ekin Türkmen'in Rahatsızlığı Ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Normal gebelerin sıklıkla şikayet ettikleri rahatsızlıklar nelerdir?

Normal gebelerin sıklıkla şikayet ettikleri rahatsızlıklar nelerdir?

Normal bir gebelikte bile mide yanması, bulantı, kusma, bel, kasık ya da baş ağrısı ve yorgunluk hissi gibi şikayetler olabilir. Bulantı ve kusmalar bazı gebelerde hiç görülmez, bazılarında da çok ciddi boyutlara ulaşabilir. Bu şikayetler genellikle dördüncü aydan sonra kendiliğinden geçer. Rahatsızlığı azaltmak için öncelikle sık, az miktarda ve istenenlerin yenmesi gibi önlemler alınır....
  2. Ekin Türkmen'in Oynağı DiziLer

Ekin Türkmen'in Oynağı DiziLer

ekin türkmenin hayatı ekin türkmenin resimleri oynadığı diziler cemal türkmen hayatı cemal Doğumu 1984 - Ankara Eğitimi Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü Diğer Reklam deneyimi var, modellik yapıyor, dans ediyor, buz pateni yapıyor. Best Model yarışmasına katıldı. Yayınlandığı dönemde büyük beğeni kazanan 'Ekmek Teknesi' adlı dizi ile oyunculuğa 'merhaba' diyen ve ardından sinema...
  3. yay burcunun en rahatsızlık verici huyu nedir?

yay burcunun en rahatsızlık verici huyu nedir?

kızlar merak ediyorum acaba bu yay burcunun en rahatsız edici gıcık bir özelliği var mı var ise hangisi bana bilgi verir misiniz lütfen teşekkür ediyorum. yay burcunun en rahatsızlık verici huyu nedir?
  4. reflü rahatsızlığı neye sebep olur

reflü rahatsızlığı neye sebep olur

Reflsüü olan birinin sağlığı daha kötü olur mu yani anlatamadım galiba, reflü sonrasında rahatsızlıklara sebep olur mu, olursa hangi rahatsızlıklara sebep olur ?
  5. Mantar rahatsızlığı olanlar ne yememeli

Mantar rahatsızlığı olanlar ne yememeli

Mantar hastalığı olanlar ne yememeli arkadaşlarım ? Bir türlü şu mantardan kurtulabilmiş değilim. İlaçları aldığımda geçiyor ama daha sonra kullandığım yiyecek ve içeceklerdenmidir bilemiyorum bir türlü geçmiyor bir ay geçiyor ikinci ay yeniden çıkıyor lütfen sizler mantar rahatsızlığı olanlar ne yemeli ne yememeli neden uzak durmalı bana bilgi verirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş