gebe
  1. Saliha Tebir

Saliha Tebir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Eklem Ağrısı

Konu, 'Çöplük' kısmında Saliha Tebir tarafından paylaşıldı.

Merhaba,

Foruma yeni üye oldum. Sürekli oturarak calistigim için ve yogunluktan cok fazla hareket olanağı da olmadığından eklem ağrılarım cok arttı. İlaç kullanmak istemiyorum. Bu konuda biraz araştırma yaptim. internette Glucosamine 24seven diye bir ürün gördüm. Link paylasmiyorum ki reklam gibi olmasin. Bant olmasi gündelik hayat içinde kullanimini kolaylastiriyor gibi görünüyor. Bir de bitkisel. Kullanan yada baska tavsiyeleri olan var mı?

Teşekkürler

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    İnternette satılan eczane raflarında olmayan hiç bir ürünün kullanması taraftarı değilim.Eklem ağrıları için kas gevşeticiler mevcut.Yada kaplıcaya gidilebilir.İlaç kullanmak istemiyorum diyorsunuz da bu bir bir keyfiyet değil.Hekime görünüp muayene olmanız en doğrusu.Sağlıklı günler diliyorum.

Eklem Ağrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eklem İltİhabi

Eklem İltİhabi

çocuklarda eklem iltihabı bebeklerde eklem iltihabı Eklemlerinizin geçirdiği yara bere gibi incinmelerin tedavisine önem verirseniz ileride gelişebilecek artrit denilen eklem iltihabını önleyebilirsiniz. Söylendiğine göre ; eklemlerde doğrudan oluşan bir incinme, daha sonra osteoartrit denilen eklem iltihabına dönüşmekte ve bu da eklem iltihabı olaylarının en yaygın tipini oluşturmaktadır....
  2. resim ekleme

resim ekleme

ilk resimm ikinci resim
  3. Eklem Romatizmasi

Eklem Romatizmasi

romatizma, yaygin hastaliklar, eklem, tedavi, iltihap, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz SÜREĞEN YAYGIN EKLEM ROMATIZMASI Romatizmalarin en sik raslananidir. Çocuklardan yaslilara kadar her yastan erkek ve kadinlarda (ozellikle kadinlarda), her irkta ve her ülkede görulür. Hastalıgin dogal egilimi eklemleri yikmaktir; bu yüzden, tedavi edilmezse bir-kac yil icinde...
  4. doğum sonrası eklem ağrısı yaşayanlar

doğum sonrası eklem ağrısı yaşayanlar

Kılar doğumdan sonra bende acayip eklem ağrıları başladı. sancılarını ilk önce kış diye ona bağladım ama hayır ondan değil heralde. Doğumdan hemen sonra klem ağrısı yaşayanlar bu husus hakkında bana yardımcı olabilir mi ne yapmam lazım. Doktoruma bunu söyleyim mi? Bu arada daha 16 gün oldu doğum yapalı. Teşekkürler.
  5. Eklem ağrısı neden olur?

Eklem ağrısı neden olur?

eklem ağrısının sebepleri,eklem ağrısı nasıl geçer,eklemler niye ağırır,eklem ağrısına ne iyi gelir,eklem ağrısı tedavisi Kilo sorunları, çeşitli spor aktiviteleri, kazalar veya çeşitli hastalıkların eklem ağrısına yol açması mümkündür. Hatta psikolojik nedenlerden kaynaklanan eklem ağrılarına bile rastlanır. Pek çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkabilen eklem ağrıları böylelikle...

Sayfayı Paylaş