gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ekmeğimi kazanıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ekranların sevilen yüzü Hatice Aslan geçimini rol aldığı dizilerden sağlıyormuş......
    DİZİLERDEN KAZANDIĞI PARAYLA...!
    SON DÖNEMDE 'ÜÇ MAYMUN' FİLMİYLE ÖN PLANA ÇIKAN HATİCE ASLAN, OYUNCULARIN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMU ORTAYA KOYDU....

Hayatımı dizilerden kazandığım para ile sürdürüyorum

Hatice Aslan, tiyatro kökenli bir oyuncu olarak tiyatro ve sinemadan oyuncuların para kazanamadığını söyledi.

Nuri Bilge Ceylan'ın 'Üç Maymun' filmi ile Cannes'a giden Aslan, kendisi gibi bir çok oyuncunun hayatlarını dizilerden kazandıkları paralarla idame ettirdiklerini ifade etti.

Hatice Aslan, oyuncuların tiyatro ve sinemadan para kazanamadıklarına vurgu yaparak şöyle konuştu:

'Tiyatro ve sinemada maalesef para yok. Maalesef diyorum çünkü böyle bir dengenin de kurulması gerektiğine inanıyorum. Eğer bir filmden para kazanılıyorsa, bu paranın paylaşılması gerektiğine inanıyorum. Bu kollektif bir çalışmadır. Kimse tek başına yapmıyor bu işi. Maalesef bu işi aşamadık. Hala öyle bir problemimiz var. Evet dizilerden para kazanıyorum. Yani biz hayatımızı maddi olarak, dizilerden kazandığımız para ile yürütüyoruz.'

Bu arada Hatice Aslan, dizilerin de mutlaka 90 dakikadan 60 dakikaya inmesi gerektiğini vurguladı.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ekmeğimi kazanıyorum

'BEN SANATÇI DEĞİLİM!'
    ÜÇ MAYMUN' FİLMİNDE ROL ALAN HATİCE ASLAN 'BUNU KONUŞALIM' ADLI PROGRAMA KATILDI...

Ünlü oyuncu programda adının altında 'sanatçı' yazılmasını istemediğini söyledi:
    'Çünkü daha öyle bir yaratıcılığım, öyle bir eserim yok. Ben oyuncuyum. Biz yazılan karakteri canladırıyoruz. Mozart sanatçıysa ben olmamalıyım' diye konuştu.

ekmeğimi kazanıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekmek...

Ekmek...

rüyada birine su vermek rüyada bayat ekmek görmek ölüye su vermek ölüye yemek para Taze, yuşak yahut sıcak ekmek zahmetsiz helal kazanca ve bol nimete, Katıksız ekmek yemek garip yaşamaya ve yalnız ölmeye, Aşırı sıcak ekmek yemek gam ve kedere, Esmer ekmek yahut mısır ekmeği geçim sıkıntısıyla beraber dinde kurtuluşa, Pide ve yufka yemmek bol rızka yahut kısa ömre, Arpa ekmeği takva ve...
  2. Üniversiteliler çok kazanıyor

Üniversiteliler çok kazanıyor

Üniversiteliler çok kazanıyor İstatistiklere göre, en yüksek kazancı yüksek eğitimliler, en düşüğü de niteliksiz elemanlar alıyor Türkİye İstatistik Kurumu'nun '2006 Kazanç Yapısı Anketi' sonuçlarına göre, en yüksek yıllık ortalama brüt kazancı yüksek eğitimliler alırken, nitelik gerektirmeyen işlerde çalışanlar en düşük kazancı elde etti. Erkeklerin aylık ortalama brüt ücret ve yıllık...
  3. Hüsnü:'bizden para kazanıyorlar'

Hüsnü:'bizden para kazanıyorlar'

HÜSNÜ:'BİZDEN PARA KAZANIYORLAR' HABERTÜRK'ÜN SEVİLEN PROGRAMI SABA TÜMER'LE BU GECCE'NİN KONUĞU DENİZ SEKİ'YDİ. Ünlü şarkıcının sevgilisi Hüsnü Şenlendirici canlı yayına bağlanarak Seki'ye olan duygularını ifade etti. İkilinin hüzünlü konuşmaları ayrılık izlenimi verse de sanatçı çift bunu kabul etmedi. Deniz Seki'yle yaptığı sohbet sırasında önce Saba Tümer'i cepten çaldıran, cevap...
  4. Hangi Diva Çok kazanıyor

Hangi Diva Çok kazanıyor

EN ÇOK ONLAR KAZANIYOR! MÜZİK, SİNEMA VE TELEVİZYON SEKTÖRÜNÜN EN ÇOK KAZANAN YILDIZLARI BELLİ OLDU. Mariah Carey- Mariah Carey, 2007'de 13 milyon dolar kazandı. Güzel şarkıcı, bu paranın 600 bin dolarlık kısmını Marilyn Monroe'nun piyanosunu alarak harcadı. Jennifer Lopez - Yeni anne Jennifer Lopez, geçen yıl işleri ağırdan aldı ve albüm satışı, film ve katıldığı programlardan 'sadece' 7...
  5. susabilen kadın kazanıyor

susabilen kadın kazanıyor

esen tezel kadının sessizliği BAZEN SUSUP GÖZLERİN KONUŞMASI VARDIR YA İŞTE BU DURUM GİBİ BİRSEDİR ERKEK İÇİN KADININ BAZI DURUMLARDA SUSUP DİNLEMESİ SÜREKLİ VIDI VIDI ETMEYEN KENDİSİNİ DİNLEYEBİLEN KADIN...ONLAR İÇİN ÇOK DEGERLİDİR Biz kadınlardaki konuşma takıntısının bir diğer sebebi de, uzun ve derin sessizliklerden son derece rahatsız olmamız. Bu tür sessizlikler genelde...

Sayfayı Paylaş