gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ekmek kavgası

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ekmek kavgası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekmek...

Ekmek...

rüyada birine su vermek rüyada bayat ekmek görmek ölüye su vermek ölüye yemek para Taze, yuşak yahut sıcak ekmek zahmetsiz helal kazanca ve bol nimete, Katıksız ekmek yemek garip yaşamaya ve yalnız ölmeye, Aşırı sıcak ekmek yemek gam ve kedere, Esmer ekmek yahut mısır ekmeği geçim sıkıntısıyla beraber dinde kurtuluşa, Pide ve yufka yemmek bol rızka yahut kısa ömre, Arpa ekmeği takva ve...
  2. Uzayda ABD-Rus kavgası

Uzayda ABD-Rus kavgası

Uluslararası Uzay İstasyonu ile Moskova'daki uzay kontrol merkezi arasında bağlantının kesilmesi, Ruslarla Amerikalıları birbirine düşürdü.Rus İtar-Tass ajansının haberine göre, istasyondaki mürettebat açısından yaşamsal önem taşıyan iletişimin kesilmesinden Amerikalıları sorumlu tutan Rus yetkililer, arızanın Amerikalı astronotlar tarafından dün yerleştirilen yeni uzay panellerinden...
  3. sevgililerin kavgası

sevgililerin kavgası

ENTELLEKTÜEL ÇOCUĞUN SEVGİLİSİ İLE KAVGASI: Erkek kıza telefon açar... - Buket merhaba hayatım. Nasılsın? - İyiyim sağol canım sen nasılsın? - İyiyim sağol. Akşam buluşuyoruz degilmi ? - Evet Murat buluşacaz ama lütfen bu sefer farklı bir yere gidelim. - Tabiki hayatım sen nasıl istersen. Gelip seni alıyorum. Çocuk gider, kızı evinden alır ve arabaya binip ilerlemeye başlarlar... -...
  4. Meleklerin kavgası :)

Meleklerin kavgası :)

Meleğinizi seçin ve sağ taraftaki numaralar ile yönetip page up insert tuşları ile vuruşlarınızı gerçekleştirin ben oynarken çok eylendim doğrusu :) Meleklerin Kavgası oyunu, oyun,angel,kız,kavga oyunu oyna * * * * *
  5. Kalp Kavgası!

Kalp Kavgası!

Artık eski aşklarla uğraşamam. Yeni yılda, yeni kararlar aldım. Her şey temiz bir sayfada başlayacak. Laftan anlamayan şu gönlüm ve ben, dün gece uzun bir konuşma yaptık. Eskide yaşamaya devam etmenin bir faydası olmadığını, ne kadar üzülse de geri dönemeyeceğini anlattım. Dilerim anlamıştır! Gözyaşı dökmenin, kedere boğulmanın bir faydası yok. İstediğin kadar ağla, ne olacak? Kendini...

Sayfayı Paylaş