gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ekmek sihirbazı Sinbo

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ekmeğinizi evde kendiniz yapmak istiyorsanız küçük mutfak aletlerinin tası Sinbo'nun ekmek yapma mekinelerinden biri tam size göre. Sinbo evde ekmek yapmayı, dünyanın en kolay işi haline getirdi. Tek yapmanız gereken malzemeleri ekmek makinesine yerleştirip makineyi çalıştırmak. Makine tüm malzemeyi karıştırıp yoğuruyor, mayalandırıp 3 saat içinde ekmeğinizi hazırlıyor. Sinbo ekmek yapma makinelerinin başka marifetleri de var: Kek, reçel ve marmelat hazırlamak mümkün. Farklı türde ekmek pişirmek isteyenler, diyet yapanlar, hijyene önem verenler ve tahıl ürünleri yemekte zorlanan çölyak hastaları için ekmek sihirbazı pratik alternatifler sunuyor.

Sofralarımızın vazgeçilmez yiyeceği ekmek yapmak artık çok kolay. Evlerimizin vazgeçilmezi olan Sinbo, ekmek makinesi ile en katkısız lezzetleri yapma fırsatını tüketicilerine sunuyor. Sinbo Otomatik Ekmek Makineleri ile hamurunu yoğurup, pişirip istenilen karışımlar elde edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kek ve reçel yapımında da oldukça iddialı.

Ekmek sihirbazı Sinbo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinbo ile meyve suyu keyfi

Sinbo ile meyve suyu keyfi

Sinbo ile meyve suyu keyfi Günlük hayatı keyifli hale getiren küçük ev aletleri ile dikkat çeken Sinbo piyasaya yeni sürdüğü SJ-3104 katı meyve sıkacağı ile sofralar için doyumsuz meyve suları hazırlamanızı sağlıyor. Modern mutfaklara sağlıklı çözümler getiren Sinbo 3104 katı meyve sıkağı, kendi hazırladığınız üzüm, havuç ve elma suyunu doğal lezzetleri ve vitaminleri bozulmadan tüketmenize...
  2. sinbo kıyma makinesi!

sinbo kıyma makinesi!

sinbo kıyma makinesi sinbo kıyma makinası Temel gıda maddelerinden biri olan etin işlenmesi ve hazırlanması sağlık açısından büyük önem taşıyor. Bu nedenle kıymanın içeriğinde neler olduğu tüketicinin en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Tüketiciyi rahatlatacak çözümler üreten Sinbo, ev kullanımları için özel olarak tasarladığı kıyma makinesi ile eti kendi kendinize rahatlıkla...
  3. Ekmek...

Ekmek...

rüyada birine su vermek rüyada bayat ekmek görmek ölüye su vermek ölüye yemek para Taze, yuşak yahut sıcak ekmek zahmetsiz helal kazanca ve bol nimete, Katıksız ekmek yemek garip yaşamaya ve yalnız ölmeye, Aşırı sıcak ekmek yemek gam ve kedere, Esmer ekmek yahut mısır ekmeği geçim sıkıntısıyla beraber dinde kurtuluşa, Pide ve yufka yemmek bol rızka yahut kısa ömre, Arpa ekmeği takva ve...
  4. Sinbo traş makinesi SS-4008

Sinbo traş makinesi SS-4008

kadın traş makinesi bayan traş makinesi kadın makinası kadınlar için bayan makinası Sinbo traş makinesi SS-4008 Teknik Özellikler : # 3 adet bağımsız döner başlık # LCD ekranda şarj seviye bilgisi # Çok ince, mikro konkav oluklu ve kendinden bilenen bıçaklar # 1 saatte çabuk şarj # Tek bir şarj ile 60 dakika kesintisiz kullanım imkânı # Adaptör için uygun voltaj aralığı: AC100-240V/50-60Hz/5W...
  5. Burcu Güneş - Sihirbaz - 2009

Burcu Güneş - Sihirbaz - 2009

Burcu Güneş yepyeni albümüyle karşınızda albümdeki parçalara gelince 01. Gözlerinde Bıraktım Aşkı 02. Aşk Geçiyormuş İstanbul'dan 03. Çekim Alanı 04. Ateş ve Suyun Aşkı 05. Mutluyuz (Sevgilimi O Kadar Çok Seviyorum Ki.) 06. Sihirbaz 07. Di'li Geçmiş 08. Bundan İbaret 09. Benim Gibi Sevgili Bulamazsın 10. Gurur Çiçekleri 11. Gözlerinde Bıraktım Aşkı ( Club Vocal Mix) 12. Gözlerinde Bıraktım...

Sayfayı Paylaş