gebe
  1. Sevdanur Yılmaz

Sevdanur Yılmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Ekmek Yapma Makinesi aldım ama ?

Konu, 'Mutfak İçin Pratik Bilgiler' kısmında Sevdanur Yılmaz tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar siteye daha bugün üye oldum :) Hemen bir sorunumu paylaşmak istedim bundan birkaç hafta önce SİNBO-SBM 4715 Ekmek Yapma Makinesi aldım.Birkaç deneme yaptım ama hiç biri istediğim gibi olmadı maalesef.Dün tarif kitabını karıştırırken şöyle bir not okudum :
    4715 için not :
    Pişirme : sadece pişirme,yoğurma ve kabarma yok.Seçilen ayarlar ile pişirme süresini arttırmak için de kullanılır

Ne anlama geliyor anlamadım yardımcı olur musunuz ? :))

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113
    E demiş işte yoğurma pişirme yok diye :) Demek ki bu ekmek pişirmiyor :)))

3. aybüke demir

aybüke demir Forum Okuru

e güzel kurabiye şeklinedir?

4. Sevdanur Yılmaz

Sevdanur Yılmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öye olsa adı ekmek pişirmeyen makine olmazmıydı ? ;) Arkadaşlar ciddi bir cevap verebilecek varmı :))

5. HSK

HSK Forum Okuru

bahsettiğiniz pişirme özelliği cihazın 12. programıdır. diğer programlarda hangi ekmeği istiyorsanız ölçüsüne uygun malzemeler konulduğunda gayet de güzel pişiriyor.

Ekmek Yapma Makinesi aldım ama ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arzum'dan ekmek kızartma makinesi

Arzum'dan ekmek kızartma makinesi

Arzum Fiemma'nın özellikleri: 5 kademeli ısı ayar düğmesi Kızartmayı durdurma düğmesi (Cancel) Buz çözme düğmesi (Defrost) Tek taraflı kızartma düğmesi (Bagel) Yeniden ısıtma düğmesi (Reheat) Çıkarılabilir kırıntı tepsisi Geniş ve derin kızartma bölümleri sayesinde değişik boyut ve kalınlıkta ekmek kızartma imkanı
  2. Braun Ekmek Kızartma Makinesi HT550

Braun Ekmek Kızartma Makinesi HT550

Braun Ekmek Kızartma Makinesi HT550 • 1080 W güç • 2 dilim ekmeği kızartırken paslanmaz çelikten yapılmış üst bölmesinde aynı anda başka ekmekleri de kızartabilme özelliği • Ayrılabilir kırıntı tepsisi • Otomatik kapanma ve sıkışmayı önleyici sistem • Yeniden ısıtma, buz çözme fonksiyonu • 36 mm ızgara genişliği
  3. Yatırım yapmanın 20 altın kuralı

Yatırım yapmanın 20 altın kuralı

Kendi paranızla yatırım yapmak karmaşık ve potansiyel olarak tehlikeli bir iştir. Borsada yaşanacak en ufak bir kaymada büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Yatırım ormanında hayatta kalmanız ve karlılığınızı sürdürebilmeniz için bizim önerilerimiz şöyle: • Düşük fiyattan alın, yüksek fiyattan satın • Performansları takip etmeyin. Bir fon veya hisse senedini beğendiyseniz alın gitsin. •...
  4. Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası

Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası

arçelik ekmek yapma makinası, modelleri, fiyatları hakkında bilgiler Fırında satılan ekmeklerden haz etmeyen meleklerimize özel olalarak mobideko.com araştırdı. Bu ekmek makinası ile ne ekmekler yapılır. Hayal gücünüzü bir çalıştırın arkadaşlarım :) Arçelik 2705 Ekmek Yapma Makinası Ayrıntılar için TIKLAYINIZ
  5. en iyi ekmek yapma makinesi sizce hangisi

en iyi ekmek yapma makinesi sizce hangisi

selam hanımlar aranızda ekmek yapma makinesi kullanan varsa hangi markanın modelini tavsiye ediyorsunuz sizler kullandığınız markadan memnunmusunuz bende ekmek yapma makinesi almayı düşünüyorum ama yorumlara bakarak markada karar verecem

Sayfayı Paylaş