gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ekran kartımın özelliklerini markasını nasıl öğrenebilirim ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bilgisayarımın ekran kartı markası ne ekran kartımın özelliklerini nasıl bulurum, bilgisayarın ekran kartının modelini nasıl bulurum, bulma... Bilgisayarınız biraz eski ve siz ekran kartınızın markasını modelini ve özelliklerini öğrenmek istiyorsunuz, ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz :) Sizlere hemen çok basit yöntem söyleyelim arkadaşlarım.
    Başlat Çalıştır
    dxdiag yazıp entera basın ve sistemin hemen sağındaki 1 görüntüsüne tıklayın oradan ad üretici yonga türü vs her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Buna göre de arama yapıp, driverlerınızı indirebilirsiniz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardeşim bende oradaki bazı bilgiler yok yok yazıyo ne yapabilirim_

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kardeş mobile intel(R)915 gm/gms,910gml express die ekran kartı modeli olur mu?

Ekran kartımın özelliklerini markasını nasıl öğrenebilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekran kartından sonra Fizik kartı geliyor, ilk çipin adı PhysX

Ekran kartından sonra Fizik kartı geliyor, ilk çipin adı PhysX

PPU yani Fizik İşlemci Ünitesi hayatımıza giren ilk 3D Ekran kartlarının yaptığı devrimi yapmaya hazırlanıyor. Ageia firmasının üreteceği ilk PPU'nun adı PhysX. Bildiğiniz gibi oyunlarda artık mükemmele yakın grafikler hazırlanabilirken oyunun geçtiği mekanda, giysilerde, yaratıkların tüylerinde, su similasyonunda ve patlama efektlerinde gerçekçilik sorunu yaşanmakta. PPU ise demosunda...
  2. Cebinize Uygun En Hızlı Ekran Kartları

Cebinize Uygun En Hızlı Ekran Kartları

Cebinize Uygun En Hızlı Ekran Kartları Paranıza Göre Alabileceğiniz En Güçlü Kartlar Özet: Eğer araştırma yapacak ya da bütün karşılaştırma testlerine bakacak kadar zamanınız yoksa veya araştırmalarınızla ilgili kararsız kaldıysanız endişelenmeyin! Tom's Hardware Guide ekibi olarak size yardıma geldik: Şu an piyasadaki en iyi ekran kartlarının basit bir listesini sunacağız. Gerekli...
  3. Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

Yükselenim ne nasıl öğrenebilirim ?

12. ocak.1989 dogumluyum 11 i gecesi 12de dünyaya gelmişim yükselenimi öğrenmek istiyorum
  4. Emekli sandığından emekli olma tarihini nasıl öğrenebilirim ?

Emekli sandığından emekli olma tarihini nasıl öğrenebilirim ?

İyi günler. Emeklilik zamanı ya da emeklilik süresi hakkında bilgi almak için ne yapmamız gerekiyor ? Siz de böyle bir bilgi var mı ya da nasıl öğrenebileceğimizi söyleyebilirseniz çok memnun oluruz.
  5. Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Merhaba, Almanyaya gitme durumun var bu yüzden Almanca öğrenmeye başalamak istiyorum, nasıl öğrenebilirim ?

Sayfayı Paylaş