gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

ekranınız kirlenmiş tıklayın temizlensin

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anam o köpecik ney gı kocamanda dili var he hahahahahahahah

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hahaha süper ya:D
    korkarım ben köpekten hemen kapattım sayfayı,ne o öle yanımdaymış gibi hahaha
    :D:D:D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
ekranınız kirlenmiş tıklayın temizlensin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ekranınız şirinlensin:)

ekranınız şirinlensin:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Temizleme Solüsyonu

Temizleme Solüsyonu

TEMİZLEME SOLÜSYONU İLE DENEME YAPMAK Kuru temizleme sıvısı ya da ev yapımı temizleyicinizi uygulamadan önce bir deneme yapmanızda fayda var .Bu uygulama için kumaşın fazla görünürde olmayan bir yerini; örneğin sözkonusu minder ise minderin ilk bakışta görünmeyen alt kısmını seçmemiz uygun olacaktır. Eğer kullanacağınız solüsyon kumaş üzerinde herhangi bir leke bırakmaz ise o zaman kir ya da...
  3. Aşkın rengi gri, benim ki kirlendi

Aşkın rengi gri, benim ki kirlendi

aşk Yeryüzündeki herşeyin bir rengi, anlamı vardır. Her rengin ise bir özelliği... Peki ya aşkın?... Aşkın rengini, yüreğiniz belirler Melek'ler. Eğer ki yüreğinizde mutlu bir aşk taşıyorsanız, aşk size mutluluğun sembolü olan pembe renkte ya da tutkunun sembolü olan kırmızı renkte görünür. Kimi, sol yanında taşıdığı aşkın, acısı ile kavrulur, acır... Onlar için ise aşkın rengi,...
  4. laptop da ekran yakınlaştırma

laptop da ekran yakınlaştırma

laptop da ekran yakınlaştırma Merhaba millet laptop da ekran yakınlaştırma nasıl oluyor bana bu konuda bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
  5. LCD ekranın  zararaları LCD ekrandan uzak durun!

LCD ekranın zararaları LCD ekrandan uzak durun!

bu konu;telavizyon ekranlarının zararları,LCD ekranın zararları hakkında bilgiler vermektedir Televizyon aileler için kültür kaynağı görevini görür.Aileyi bir araya toplayarak aralarında yeni ortak ilgilerin doğmasını sağlar. Çocukları düşünmeye teşvik ederek,hayal güçlerinin gelişmesini sağlar,çocuğun kelime hazinesini genişletir.Tabiki sistemli,amaçlı kullanıldığı taktirde... Son günlerde...

Sayfayı Paylaş