gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ekranların En Çok Kazanan Dizi Oyuncuları 2012 Merak Ediyor musunuz ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

en çok kazanan dizi oyuncuları en çok kazanan dizi oyuncuları 2012

Ekranlarda bayıla bayıla hiç kaçırmadan izlediğimiz ve her bölümde onlarca reklam alıp bizi sinir eden reytingli dizilerde oynayan oyuncuların ne kadar kazandığını biliyor musunuz melekler ? Eee ne kaar çok para kazandıkları aldıkları reklamlardan belli oluyor zaten. :) Bakın ekranların en çok kazanan dizi oyuncuları sıralamasında en başlarda kimler varmış :tik:

Dizi oyuncularının bölüm ücretlerine baktığımızda milyonlarca lira yatırımla kurulan işletmelere taş çıkartıyorlar.

'Sultan' dizisi ile izleyici ile buluşan Nurgül Yeşilçay, bölüm başına tam 55 bin TL alıyor.

İkinci sırada sürpriz bir şekilde yeniden ekrana dönmeyi kabul eden Aşkın Nur Yengi var... Yengi, 'Cadı Kazanı' isimli yeni komedi dizisi için bölüm başına 50 bin TL'ye anlaştı.

Üçüncü sırada 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisi ile yıldızı bir hayli parlatan Beren Saat geliyor. Beren hanım bölüm başına tam 45 bin TL kazanıyor. Tuba Büyüküstün bu yıldızları takip ediyor. Şu anda bir dizide oynamayan Tuba'yı ikna edebilen yapımcılar ayrıca haftalık 40 bin TL ücretini de ödemeli.
    uçankuş

renesme bunu beğendi.
Ekranların En Çok Kazanan Dizi Oyuncuları 2012 Merak Ediyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Çok Kazanan Kulüplerde Fenerbahçe

En Çok Kazanan Kulüplerde Fenerbahçe

Fenerbahçe dünyanın en çok kazanan futbol kulüpleri arasına girme yolunda ilerliyor. Uluslararası danışmanlık şirketi Deloitte’un Spor Sektörü Grubu’nun her yıl gerçekleştirdiği ’Futbol Para Ligi’ araştırmasına göre, dünyanın en büyük 20 kulübünün elde ettiği toplam gelir bir önceki yıla göre yüzde 11 oranında artarak 3 milyar 700 milyon Euro’ya ulaştı. Real Madrid ise 351 milyon Euro ile...
  2. Tuba Büyüküstün'ün en çok gözlerini merak ediyorlar

Tuba Büyüküstün'ün en çok gözlerini merak ediyorlar

tuba büyüküstün gözleri tuba büyüküstünün gözleri büyüküstünün lens mi büyüküstün lens mi ASİ DİZİSİYLE ŞÖHRETİ YAKALAYAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN, ARAP ÜLKELERİNE VEYA AVRUPA'YA GİTTİĞİ ZAMAN SOKAKTA İNSANLARIN KENDİSİNİ HEMEN TANIDIĞINI VE PEŞİNDEN KOŞTURDUKLARINI SÖYLEDİ. bir programa konuk olan Tuba Büyüküstün, insanların kendisine en çok gözlerinin rengini sorduklarını belirten güzel oyuncu,...
  3. Dizilerin En Kaprisli Oyuncuları

Dizilerin En Kaprisli Oyuncuları

en kaprisli ünlüler kaprisli ünlüler Naz Elmasıda Cansu Dere'yi de hiç sevmem :D:D Ama bu ikili dizilerin en kaprisli bayan oyuncuları seçilmiş :tik: KAPRİS KRALİÇESİ NAZ VE CANSU SEÇİLDİ Çekimlerde, sanatçıların en sinirli, en kaprisli, en sevimsiz hallerine set ekibi şahit olur. Işıkçısı, sanat direktörü, yönetmen asistanları, set amiri, yardımcılar, ulaştırma derken bir film ve...
  4. Çok merak ediyorum.

Çok merak ediyorum.

Arkadaslar çok merak ettiğim bir konu var . İnsanlar dua ederek fiziksel özelliklerini değiştirebilir mi? Meslea Allah'a çok yalvararak ten rengim,göz rengim,şaç rengim değişsin gibi gibi . İhitiyacım yok ama sadece merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum :D
  5. veda dizinin başlama tarihini merak ediyorum

veda dizinin başlama tarihini merak ediyorum

Merhaba Melekler Mekanı, tam bir dizi koliğim ve veda dizisini sabursızlıkla bekliyorum acaba veda dizisi ne zaman başlayacak biliyormusunuz ?

Sayfayı Paylaş