gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ekrem Çelebi - Bu Ne Güzel Bir Düğün

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ekrem çelebi bu ne güzel bir düğün Bu ne güzel bir düğün Allar giymiş sevdiğim
    Lorke oynar baş çeker lo
    Edasına yandığım (2x)
    Ben aşkından öldüğüm

Düğün mübarek ola
    Gelin damat kol kola
    Her seven murat aldı da
    Darısı bize ola (3x)

Ekrem Çelebi - Bu Ne Güzel Bir Düğün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekrem Çelebi - Sarı Yazma Yakışmaz Mı Güzele

Ekrem Çelebi - Sarı Yazma Yakışmaz Mı Güzele

alda beni taştan taşa çal güzel Sarı yazma yakışmaz mı güzele Sarardı gül benzim döndü gazele oy oy� Ben gidiyom sen yarini tazele Al da beni taştan taşa çal güzel Ben gidiyom sen yarini tazele Al da beni taştan taşa çal güzel Sevda köşesine bıraktım postu Muhabbet kadimdir unutmam dostu Aman yarin ak eline olayım testi Al da beni taştan taşa çal güzel Yarin ak eline olayım testi Al da beni...
  2. Ekrem Çelebi - Olmazmıydı

Ekrem Çelebi - Olmazmıydı

Gözlerindeki yaslari görüp gitsem OLMAZMIYDI Azip giden yaralari sarip gitsen OLMAZMIYDI Azip giden yaralari sarip gitsen OLMAZMIYDI vaayy Tüm mutluluk sende kalsin Dostlar bana selam salsin Hatirimi 1 kez olsun sorup gitsen OLMAZMIYDI Hatirimi 1 kez olsun sorup gitsen OLMAZMIYDI Nankör çiktin haline bak Ne dedinse dedim hay hay Mutluluktan banada pay veripde gitsen OLMAZMIYDI Mutluluktan...
  3. Ekrem Çelebi - Gel Yetiş

Ekrem Çelebi - Gel Yetiş

gel yetiş Sen gideli başım dertten kurtulmaz Dara düştüm nazlı canan Kimsesiz olana bi dost bulunmaz Dara düştüm nazlı canan Dünyama senle güneş doğardı Başımdaki dertler azken çogaldı Simsiyah saçımın hepsi ağardı Dara düştüm nazlı canım Hüsrana bürünüp derde dalmadan Yapayalnız kara yerde kalmadan Azrailim gelip canım almadan Dara düştüm nazlı canan Sensizlikten neler çeker bu başım...
  4. Ekrem Çelebi - Berivanım

Ekrem Çelebi - Berivanım

Dağ başında bir gül gibi Boynu bükük kalan yarim Dikenleri acılanan yüreğime eken yarim Bir gün sana bağlanmışım Ben kendimi unutmuşum. heey Aşkın ile kavrulmuşum, sevdan beni kül eyledi. (2x) Berivanım, berivanım, köy kokulu dağ ceylanım (2x) Berivanım, dağ çiçeğim Bir gün sana döneceğim Töreleri aşireti senin için yeneceğim Bir gün sana bağlanmışım Ben kendimi unutmuşum. heey Aşkın ile...
  5. Ekrem Çelebi - Anadolum

Ekrem Çelebi - Anadolum

Geçit vermeyen dağların O taşlı tozlu yolların Coşkuyla akar suların Seni söyler Anadolum Arpa bugday biçer eller Damla damla düşer terler Türküler çağırır diller Seni söyler anadolum Ne şiirler ne resimler Seni tarif edemezler Dört mezsim tüm güzellikler Sende yaşar anadolum

Sayfayı Paylaş