gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ekrem Tosun mahkemeye gidiyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Mali Müşavir Ekrem Tosun, Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarıyla ilgili yasal yollara başvuracağını açıkladı. Tosun, yaptığı yazılı açıklamada, ''Kılıçdaroğlu'nun günlerdir ismini zikrederek kamuoyunda şahsı üzerinden siyaset yaptığını, haksız, zeminsiz ve kanıtsız iddialarla kişiliğine, şeref ve onuruna saldırarak, saygınlığını rencide edecek açıklamalarda bulunduğunu'' ifade etti.
    Kılıçdaroğlu'nun, kamuoyuna elinde büyük bir yolsuzluk ve usulsüzlük dosyası varmış izlenimi verdiğini kaydeden Tosun, açıklamasında şu hususlara yer verdi:

''Kamuoyu yakında her şeyi tüm gerçekliğiyle bir kez de yasal yoldan öğrenecektir. Sayın Kılıçdaroğlu'nun televizyon ekranlarında gösterdiği o belgelerdeki iki imza da bana aittir. Şahsımla ilgili yapılan açıklamaların tamamının gerçek dışı olduğunu belirtir, son iddiası da dahil olmak üzere tüm gerçek dışı konular ve kişiliğimi hedef alan saldırılara karşı yasal yollara başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunarım.''

Ekrem Tosun mahkemeye gidiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidiyorum

Gidiyorum

Gidiyorum üzerine tek resimlik bir konu arkadaşlarım. Ancak bu kadar güzel anlatılabilir gitmek. GİDİYORUM....
  2. Tosun

Tosun

Rüyada sari tosun, hastaliga; siyah tosun ise memuriyete isarettir. Bir tosunun kendisini boynuzu ile vurdugunu görse, görev ve vazifeden alinmaya isarettir.
  3. Gidiyorum :(

Gidiyorum :(

Bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :( Yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında Ankara yolcusuyum... Ankarada olduğum sürece giremem nete Hakkınızı helal edin Kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten Allah razı olsun... Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss: Neyse bu gergin...

Sayfayı Paylaş