Ekru Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

ekru gelinlik ekru rengi ne renk rengi nasıl Sevgili Melekler artık gelinlikler bembeyaz değil gelinlikte yeni mode ekru ve kırık beyaz gelinlikler. Buyrun size ekru renkte en güzel gelinlik modelleri :tik:

2. zaga

zaga Üye

hep beyaz diyoruz ama kırık beyazda çok hoş duruyor

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

haklisin zagacim, katiliyorum sana :)
    tskler paylasim icin cnm cok gzller :)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Buna bayıldım bi daha gelinik giysem bunu giymek isterdim.Teşekkürler pasi...

5. Eda™

Eda™ Yeni Üye

Yaka kesimi çok hoş.:)

6. 18naz18

18naz18 Yeni Üye

teskkrler paylasım icin

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba

merhaba ekru gelinliklere bakıyodum 4.sıradakinin markasını yazar mısınız?:)

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba

ekru renk gelinliklere bayıldım..4.sıradaki gelinliğin markasını biliyorsanız paylaşabilir misiniz?

Ekru Gelinlikler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Büyüleyici Gelinlikler

Evlenmeyi düşünenler birbirinden farklı tasarımların buluştuğu bu gelinlik modellerini sizlere sunmak istedim.Sıradan gelinlik giymek yerine daha farklı bir model isteyen genç kızlarımız için tasarlanmıştır hepsi. Biraz uçuk ,biraz kaçık olmasına rağmen benim hoşuma giden modeller oldu:) Bakalım sizler ne düşüneceksin bu gelinlikler hakkında... Fiyatlarıyla birlikte sizlere sunuyorum......
  2. tesettür gelinlikler

tesettür gelinlik tesettur gelinlik gelinlikler tesettür Gelin adayları sizler için çok mu çok şık gelinlikler buldum.Tesettürlü gelinlerimiz bir melek beyaz bir melek kadar güzel olacak bunlarla.Göz kamaştırıp insanların kalbini çalacaklar.
  3. Şahane Gelinlikler

gelinlik, modelleri, en yeni trentler, 2011 model gelinlikler, askılı modeller, burada bulabilirsiniz Bu özel gününüzü değerli kılan bir detaydır gelinlik seçimi; her genç kızın hayalidir.. Bizde Melekler Mekanı olarak bu özelliğe el atıyor ve sizlerin beğenisine bazı modelleri sunuyoruz.. Evet mekanımızın cici evlenecek kızları sizler için birbirinden şık ve güzel gelinlikler seçtim...
  4. ekru rengi gelinlik ve düğme rengi

kaftanlı, testtürlü ekru rengi fransız dantel gelinlik diktiriyorum. çok koyu değil rengi. kaftanın ön kısmında bi kaç düğme olacak ve ben gümüş rengi düğme mi yakışır yoksa inci düğme mi karar veremedim. gümüş ya da inci tarzı şeyler kullanırsam başımda da aynısını düşünüyorum.. bi de kızlar belki bileniniz vardır, hani annelerimizin gelin başlarında gümüş rengi püsküller olurdu ya, onlar...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ekru renk gelinlik

,
  2. ekru rengi

,
  3. ekru gelinlik

,
  4. ekru renk nedir,
  5. ekru rengi nasil,
  6. Gelinlikte ekru renk,
  7. ekru renk nasıl,