Ekru Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

ekru gelinlik ekru rengi ne renk rengi nasıl Sevgili Melekler artık gelinlikler bembeyaz değil gelinlikte yeni mode ekru ve kırık beyaz gelinlikler. Buyrun size ekru renkte en güzel gelinlik modelleri :tik:

2. zaga

zaga Üye

hep beyaz diyoruz ama kırık beyazda çok hoş duruyor

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

haklisin zagacim, katiliyorum sana :)
    tskler paylasim icin cnm cok gzller :)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Buna bayıldım bi daha gelinik giysem bunu giymek isterdim.Teşekkürler pasi...

5. Eda™

Eda™ Yeni Üye

Yaka kesimi çok hoş.:)

6. 18naz18

18naz18 Yeni Üye

teskkrler paylasım icin

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba

merhaba ekru gelinliklere bakıyodum 4.sıradakinin markasını yazar mısınız?:)

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba

ekru renk gelinliklere bayıldım..4.sıradaki gelinliğin markasını biliyorsanız paylaşabilir misiniz?

Ekru Gelinlikler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. şık gelinlikler

şık gelinlikler çok şık gelinlikler en güllü
  2. Gothic GeLinLikLer

Gothic GeLinLikLer
  3. Miniklere gelinlikler

Minik kızlarımıza şipşirin gelinlik modelleri güzel kızlarınız bu gelinliklerin içinde dahada güzel olacaklar :)...
  4. toz pembe gelinlikler

pembe gelinlikler pembe gelinlik toz gelinlik toz nişanlıklar nişanlık modelleri toz pembe hayallerle düğün evlilik hayalleri kurar bütün genç kızlar bu hayeller gibi pembe gelinlik isteyen var mı? sahsen gelinligin beyaz olmasından yanayım ama zevk meselesi..işte modellerr.............
  5. Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  6. çok şık gelinlikler

gelinlikler kızlar ben bunlara bittim
  7. ekru rengi gelinlik ve düğme rengi

kaftanlı, testtürlü ekru rengi fransız dantel gelinlik diktiriyorum. çok koyu değil rengi. kaftanın ön kısmında bi kaç düğme olacak ve ben gümüş rengi düğme mi yakışır yoksa inci düğme mi karar veremedim. gümüş ya da inci tarzı şeyler kullanırsam başımda da aynısını düşünüyorum.. bi de kızlar belki bileniniz vardır, hani annelerimizin gelin başlarında gümüş rengi püsküller olurdu ya, onlar...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. 2015 gelinlik ekru

,
  2. Ekru beyaz gelinlikler