Ekru Gelinlikler | Melekler Mekanı FORUM - 28 Ağustos 2016

Ekru Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    ekru gelinlik ekru rengi ne renk rengi nasıl Sevgili Melekler artık gelinlikler bembeyaz değil gelinlikte yeni mode ekru ve kırık beyaz gelinlikler. Buyrun size ekru renkte en güzel gelinlik modelleri :tik:

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hep beyaz diyoruz ama kırık beyazda çok hoş duruyor

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    haklisin zagacim, katiliyorum sana :)
    tskler paylasim icin cnm cok gzller :)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Buna bayıldım bi daha gelinik giysem bunu giymek isterdim.Teşekkürler pasi...

5. Eda™

Eda™ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yaka kesimi çok hoş.:)

6. 18naz18

18naz18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teskkrler paylasım icin

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba

merhaba ekru gelinliklere bakıyodum 4.sıradakinin markasını yazar mısınız?:)

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba

ekru renk gelinliklere bayıldım..4.sıradaki gelinliğin markasını biliyorsanız paylaşabilir misiniz?

Ekru Gelinlikler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. gelinlik

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.
  2. Gelinlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Marjinal gelinlik modelleri

kısa gelinlik modelleri marjinal gelinlik modelleri marjinal gelinlik, modelleri, ilginç gelinlikler burada arkadaşlar Alışagelmiş şeylerin çok çok dışında yaşayan ve tarzlarıda yine öyle olan, uzun lafın kısası marjinal olan Melek'lerimize ve marjinal takılan misafirlerimize, biz de marjinal gelinlikler sunuyoruz arkadaşlar:) AYRICA SİTEMİZDE AÇILMIŞ OLAN BU KONU İLE...
  4. ekru rengi gelinlik ve düğme rengi

kaftanlı, testtürlü ekru rengi fransız dantel gelinlik diktiriyorum. çok koyu değil rengi. kaftanın ön kısmında bi kaç düğme olacak ve ben gümüş rengi düğme mi yakışır yoksa inci düğme mi karar veremedim. gümüş ya da inci tarzı şeyler kullanırsam başımda da aynısını düşünüyorum.. bi de kızlar belki bileniniz vardır, hani annelerimizin gelin başlarında gümüş rengi püsküller olurdu ya, onlar...

Sayfayı Paylaş