gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ekru rengi gelinlik ve düğme rengi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kaftanlı, testtürlü ekru rengi fransız dantel gelinlik diktiriyorum. çok koyu değil rengi. kaftanın ön kısmında bi kaç düğme olacak ve ben gümüş rengi düğme mi yakışır yoksa inci düğme mi karar veremedim. gümüş ya da inci tarzı şeyler kullanırsam başımda da aynısını düşünüyorum.. bi de kızlar belki bileniniz vardır, hani annelerimizin gelin başlarında gümüş rengi püsküller olurdu ya, onlar çok mu geride kaldı sizce? bilmeyenler için linkte bi resim var.. bu arada gelinliğimin danteli taşsız, sade :) önerilerinizi dört gözle bekliyorum, selamlar

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz öncelikle hayırlı olsunn ekru gelinlikler gerçektende çok güzell artık bembeyaz gelinlik eskilerde kaldı
    bence inci daha çok yakışır incilerde ekru renki olur gayette şık durur:) peki gelin ayakkabınızı seçtinizmii? eğer şeçmediyseniz gelin ayakkabı modelleri 2012 konumuza bakmanızı öneririmm

sevgiyle kalınn

ekru rengi gelinlik ve düğme rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekru Gelinlikler

Ekru Gelinlikler

ekru gelinlik ekru rengi ne renk rengi nasıl Sevgili Melekler artık gelinlikler bembeyaz değil gelinlikte yeni mode ekru ve kırık beyaz gelinlikler. Buyrun size ekru renkte en güzel gelinlik modelleri :tik:
  2. Bej Rengi Gelinlikler

Bej Rengi Gelinlikler

bej gelinlik bej rengi gelinlikler ne renk rengi gelinlik nedir Biraz farklı olmak isteyen gelinlere farklı ve oldukça ilginç gelinlik modelleri.Beyazdan sıkılan gelinlerimize fikir olsun.:)
  3. Krem Rengi Gelinlik Modelleri

Krem Rengi Gelinlik Modelleri

krem rengi gelinlik modelleri 2011 krem gelinlik modelleri 2011 gelinlik, modelleri, yeni sezon, en yeni model, 2011 sezonu krem rengi gelinlik modelleri burada hanımlar Gelinlik hanımlar, yeni evlenecek genç kızlar, kızlarını evlendırecek bayanlar... rüyalarımda ki gelinlik krem olmalı ama hiç güzel model bulamıyorum diyenler ..durmadık çalıştık siz meleklere o özel gününüzde melek gibi...
  4. Melekler ve ev dekorasyonu renginiz

Melekler ve ev dekorasyonu renginiz

2013 EV DEKORASYONUNDA rengini zümrüt yeşili olarak belirledi. Zümrüt yeşili dengeyi, asaleti ve huzuru çağırıştırdığı için herkesin yaşamına katmak isteyiceği bir renk. Doğanın bir parçası olduğu için iç mekana tazeleyici ve pozitif bir etki veren zümrüt yeşilini bu sene evinize dahil etmenin yolu perde, yemek takımı bile olabilir. 2013'te kıyafetler, aksesuarlar, döşemeler, boyalar,...
  5. Krem Rengi Gelinlikler Bu Yıl Çok Moda!

Krem Rengi Gelinlikler Bu Yıl Çok Moda!

krem rengi gelinlik kırık beyaz gelinlik 2013 gelinlik modası Sevgili melekler, eskiden beri süregelen beyaz gelinlik modası bu yıl yerini krem, kırık beyaz ve cappucino rengi gelinliklere bıraktı. Gelenekselleşen beyaz gelinlikler yerine vitrinlerden de görebileceğimiz üzere kırık beyaz ve krem rengi gelinlikler daha çok rağbet görüyor. Gelinlik mağazası işletmecisi Ahmet Baloğlu bu...

Sayfayı Paylaş