gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Eksi bir(-1)

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Eksi bir(-1)

teşekkürler canım

Eksi bir(-1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iliskinizin artilari eksileri...

Iliskinizin artilari eksileri...

ilişkinizin artıları eksileri Aşk ve sevgiyle başlayıp uzun süren ilişkiler de bir süre sonra yaşanılan duyguların "alışkanlık mı?" yoksa "gerçek sevgi mi?" olduğu ayırt edilemez duruma gelir. Aşkın ve sevginin tüketildiği, sadece alışkanlık haline gelmiş birliktelikler tehlikelidir. Yıllara uzanan...
  2. Davut Güloğlu - Arti eksi

Davut Güloğlu - Arti eksi

davut gül oğlunun şarkıları davut güloğlu senin artıların güloğlu senin gözlerin Tükendi duygularim Oysa seni bilsen ooof Ne cok sever, ne tutardim Simdi o askin elendi Yeniden sevmek istedim Bin deyil yüzbin denedim Sana neler olmus gülüm Korktum korktum beceremedim Senin gözlerin senin sözlerin Senin duygularin, arsizligin Senin artilarin, eksilerin Yalaaaaan hepsi yalan
  3. Çin mutfağı / Tatli-Eksi Sebzeli Noodle

Çin mutfağı / Tatli-Eksi Sebzeli Noodle

sebzeli noodle tavuklu noodle tarifi tavuklu sebzeli tarifi Malzemeler: 1/2 paket Cin makarnasi 1 havuc (serit dogranmis) Birkac kereviz sapi Biraz taze zencefil 2-3 dis sarimsak 1 dolmalik yesil biber 1 adet sogan (kalin dogr.) 5-6 adet orta boy mantar 2 sap taze sogan 2 dolu tatli kas.bal 1 kahve finc.limon suyu (veya 1/2 sirke) 1/2 kahve finc.soya sosu 1 tatli kas.misir nisastasi 1 - 2 cay...
  4. Eksilerine Baka Baka Eksilttiğimiz Yaşamlar

Eksilerine Baka Baka Eksilttiğimiz Yaşamlar

eksiler, elestiri, elestirmek, yasam, gormek konulari burada melekler Merhaba Melekler, Hep yapamadığımız soruları sordu annemiz. Netlerimiz değildi önemli olan, kaçırdıklarımızdı! Yapamadıklarımız, eksik bıraktıklarımız… Sofraya oturduğunda babamız, olmayanı, eksik olanı görürdü nedense… Çorba olurdu, ekmek olurdu sofrada ama unutulan tuz hatırlanır ve eksikliği hatırlatılırdı evin...
  5. Geç anneliğin  eksileri nelerdir?

Geç anneliğin eksileri nelerdir?

annelik yaşı 35 yaş üstü annelik durumu selam kızlar artık günümüzde kadınlar kariyer sevdasına bebek yaşını erteledikçe erteliyorlar bence hersey zamanında güzel 30 yaslarına gırılmeden anne olunması gerektıgıne ınanıyorum sizler için anne yaşının geç olmasının ne gibi olumsuz yanları var onları araştırdım Anne yaşının ilerlemiş olması, bazı riskleri de beraberinde getirir. Anne adaylarının...

Sayfayı Paylaş