gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

eksiğim...yarımım...

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

sevdiğim,hayatım ömrüm,birtanem:uhu:.... herşeyim benim.... sen gidelii bugün 2 gün oldu:18::18: ama bana bir asır bir ömür gibi geldii....
    içim şimdi eksikk şimdi sol yanım yarım...
    aslında sen gittin gidelii nefesim bende kalan bir şey olmadı herşey senle beraber gittii...
    aramızda 7 şehir...7 koca şehirr yanına gelemiyorum ya benim için o koca 7 şehir nefret oluyorr...
    güzel kokulu yarim keşke yanımda olsan yine sessizce kulagıma seviyorum seni desen...
    bana kızmanıı kavga derken bile ki bagırmanı özledim....
    boguluyorum sen yoksun yaa bu şehirde yokk bende yokum...:18:
    herşey senle birlikte bilecikte ....
    elimdin kolumdum şimdi tutmaz olduu ellerim taşıyamaz oldum bu bedeni agır geliyor herşey sensiz....
    aşkım derdin ya bana sen benim tutundugum dalımsın diyee kırıldıı o dalınn gökhanım kırıldı sensiz...:18:
    askerimmm...
    giderken dedim ya sana en büyük asker BENİM ASKERİM diye o an senle öle gurur duydum kiii yoldaşımm özlemimm ...
    cabukk gel seni çokk özledimm...
    off!!!:18:
    ALLAHIM sana emanet ettim canımı parcamı sen koru rabbimm sen bagışla gökhanımı gamzesine....
    ALLAHIM ona gelen bana gelsinn rabbimm...

SENİİ ÇOK ÖZLEDİMMM ASKERİMM:18:....

kraliçearı ve miss angel bunu beğendi.
  2. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
  3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm kardeşimm offf ya içimm yandı bacımm yapma böyle ne olur geçecek inan geçicek :18:

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    :cry: herşeyy geçicekk yazdıklarını okurken ağladımm inankii içimi parçaladınn gamselimm...bu günlerde geçicek..rabbim hepsinii korusunn ...

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Canım elbette geçecek sakin ol.Allah kavuştursun

6. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cabuk gecsinnn bacım cabukkk şuramm yanıyorrr hele benii arayıp aglıyorr yaa:18: bitiyorum....

7. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    :uhu::uhu:aminn şikerimmm rabbim tüm askerlerimizi korusun....canım benimm kıyamam sana yaa....offf ....:cry:

8. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    saol canım benimmm nasıl sakin olayım yaa o benim parcam canım ya canımm onsuzum ben onla 1 sn konuşmasam kahırlanırdım...
    bu zamana kadar hiççç uzagıma gitmedi şimdiii isee uzagımdaa ....ona bakmayı özledim ben....

9. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    call bee lanett telefonnn calll sevdiğimin sesini duyayımmm calll.....:cry::cry:

10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Tatlım bence sakin ol yani benimde uzakta şuan biliyorsun bide benim kocam ya ben ne yapayım?Bence bu kadar büyütme anlıyorum seni ama alışacaksın inan.Alışmışsın hep yanında olmasına tabii birden böyle olunca zor geldi sana çok normal ama zaman geçsin alışacaksın tatlım o ağladığında sen soğuk kanlı davran bence yoksa o oralarda daha çok kahrolur benden söylemesi bebeğim

11. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

anladım tatlım öle yapmaya calışıyorumm o aglayıncaa sıkıyorum kendimii güldürmeye calışıyorum onuu bidenem...

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    :18: bacımm hepsini yaşadımm :18: çook iyi anlıyorum seni ama elden ne gelir :18: katlanmaktan başka sen güçlü olki oda mutlu olsun şimdiden yıpratma kendini güzel kardeşimm ne olurr ya offff çook kötü oldum ben içimde yaşıyom sanki gamzemm :18:

13. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

offf aglama bacım ya offf :grev:

14. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    :cry: ahh be canımmm ahhh içimi parçaladın:cry: senin bu yasadıklarını bende yasadım sanki :cry:allahım sevdiğini sana bağışlasın kuzum allah yar ve yardımcın olsun yapacak bişey yok tatlım her yiğit gibi oda vatanını korumaya gitti benim nişanlımda gidecekk off offf:uhu: seni şuan tam olarak anlayamam ama eminim bende yaşayınca bunları seni çok iyi anlayacağım tatlım
    en büyük asker bizim ASKERLERİMİZ...

15. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    gamselim ne yaparsan yap askerin çıkmıcak aklından hepte öyle olucak..kim ne derse desin uzakta olması insana koyuyor..yaşayann bilirrr..asker yolu beklemek kadarda çaresiz bişey yokmuşş :uhu:

eksiğim...yarımım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eksik resim...

eksik resim...

Giderken sen, bir resimci çekmiş gölgemi. Gölgen bile kalmamış baksana bana eş. Oysa hep gölgelerin peşimi bırakmadığından yakınır, ağlardım... Ne kadar da çirkin çıkmışım. Gölgeme bakasım gelmiyor. Yaşlanmış, Koyu, Eksik, Eskimeye yenik Bir gölge bu. Sayma yaş halkalarını yüreğimdeki, karalanmışım, karanlığım... Karanlığımda kaybolma sayıp aydınlığınla. Ne biçim bir resimci...
  2. Masanızdan ışığınız eksik olmasın

Masanızdan ışığınız eksik olmasın

Masanızdan ışığınız eksik olmasın Çalışma masanızda huzur içinde ve keyifle çalışmak istiyorsanız, özellikle aydınlatmaya özen göstermelisiniz. Kullanışlı olmalarının yanı sıra dekoratif şıklık da sunan masa lambaları, aradığınız konforu sağlıyor. Evinizde ya da ofisinizde huzurlu bir ortam yaratmak istiyorsanız, aydınlatmanın büyük önem taşıdığını unutmamalısınız. Özellikle çalışırken...
  3. bi ben eksiktim=))

bi ben eksiktim=))

merhaba aranıza yeni katıldım.22 yasndayım,evliyim,güzellik uzmanıyım.umarım formunuzda iyi vakit gecırırım
  4. Gel benim vefası eksik yarim

Gel benim vefası eksik yarim

gel benim vefası gel benim vefası eksik yarim sözleri bana eksik yarim yüksek bana dinle GEL BENİM VEFASI EKSİK YARİM Tepeden tırnağa aşığım sana ne ilk kez nede son söyledim sana Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama Sen hiç korkma aşk ölümde değil Gel benim vefası eksik yarim ben sensiz dururmuyum Sen beni bir çağır gönülden ben gelmez olurmuyum Varsın bi ümit kalmasın bize hüznün...
  5. herşeyimsin ama tek eksiğimsin

herşeyimsin ama tek eksiğimsin

Nefes alıyorsam eğer seninle olduğum içindir.Seninleysem eğer seni sevdiğim içindir.Yaşıyorsam eğer yaşamanın güzeliğini seninle hissetmek içindir.Sen bendeysen eğer BENİM OLDUĞUN içindir... Bir kadına yazılabilecek en güzel şiirlerden birini sizler için seçtim sevgili melekler umarım beğenirsiniz. Herşeyımsın ama tek eksiğimsin Aşk yasaksa kim yasaklamış? Ateş yanmışsa “yakan...

Sayfayı Paylaş