eksiğim...yarımım...

aramıyorrsun 2 gündür aramıyorsun:uhu: benii birazcıkta olsa ayakta tutan bana dayanma gücü veren sesini 2 gündür duyamıyorum aşkım :18:
nereye dönsem oradasın ...
herşey eksik sensiz herşeyy kötüü gidiyorr birtanem tutamıyorum sözlerimii aklımı veremiyorum derslere...kızma aşkımm olmuyor denedim calışmayı olmuyor başlıyorum akıyor gözlerimm durduramıyorum...:18:
daha başındayız biliyorum ama tükendim sevdiğim tükendimm....
sevdiğim kızma ama sensiz karnımı cok doyurmuyorum bana kalsa hiç yemek gecmiyor bıgazımdan hani senin o kaynanan varya o sürekliii kızıyor 2 lokma yiyip bırakıyorum ne yapayım aşkım gecmiyor iştee bogazımdan....
sevdiğim bugün burası cok soguktu kimbilir orası nasıl üşüyormusun bilmiyorum bunu bile bilmiyorum..sevdiğim süreklii sıcaktan kaçıyorum sen orada sogukta iken ben nasıl sıcakta dururum...:18:
cok kötüyüm şuan... bugün de aramadınn...içim sensizz sürekliii batıyor bana acıtıyor kalbim beni....:18:
senii özlemek istemiyorummm....
seni istiyorum askerim seni....
:18: offf mafettin beni bacımm bak kızıyorum artık sana yapma bunu kendine ne olur güzel bacımm ne olur ya içim parçalandı resmen daha çok yeni zaman biraz zaman geçicek bu günler mecburen orda biticek kardeşim neden tel numarası vermiyo aramıyo seni ya offf çook kötü oldum :18: gözümün önünden yaşadıklarım geçti :18:

gamselim sana ulaşabilceği numara vermedimi..cep kullanabiliyormu orda..offf offf neee diyeyiimm yaa..dayanmaktann başka çaree yokk..bazenn insan öyle oluyorkii terkedesi geliyor..bırakıp gidesi geliyor herşeyii..insanlar bile çekilmiyor artık...yanii kısacası benn huzurumu kaybettiimmm :((

yok şikerim cok bunaldım cokk aynen öle beni gayet ii anlıyorsun tatlım...vermedi numara falan dayanacak güç falan kalmadı cöktüm ya cidden çöktüm herşey o kadar sogudum kii cektim elimi ayagımı herşeyden ...sen beni ben seni gayet iiyi anlıyorum canım...off.....
ama bugün birazda olsa rahatladım aradı buğün ora da tel bozulmuş arayamamışş aradıı o an o kadar kötü oldum kii kalbim yerinden cıkacak gibi oldu...
bir an önce ona kavuşmak istiyorum ne kadar zormuşş insanın sevdiği parcası olmadan olmuyor be şikerim olmuyor...:((

Kıyamam yaa çok üzüldüm okurken ağlamamak için zor tuttum kendimi. Üzülme ablam geçicek gün gelicek yanında olucak yine fısıldıcak kulağına seni sevdiğini Allah yardımcın olsun ablam...

saol kardeşim benim cok sagol desteğin içinn....:cry::cry:

:18: offf mafettin beni bacımm bak kızıyorum artık sana yapma bunu kendine ne olur güzel bacımm ne olur ya içim parçalandı resmen daha çok yeni zaman biraz zaman geçicek bu günler mecburen orda biticek kardeşim neden tel numarası vermiyo aramıyo seni ya offf çook kötü oldum :18: gözümün önünden yaşadıklarım geçti :18:

off bacımm ya aglama sen kıyamam sana off....yanıyor içim yanıyor bacımm :18:bugün aradı kardeşim ev telefonu taktırdık artık annemden değil evden arayacak benii oradaki telefonlara sorun varmış ondan arayamamış sesini duyunca içim titredi resmen sudemim...orası sogukmuş üşüyormuş orada off :((( berbat haldeyim....

canım benim allah kavuştursun...sakın ağlama..annem derdiki ağlamak ağlamayı getirir..bak biz varız her nekadar yanında olamasakta bugünler geçecek bitecek....allahım tez zamanda sağlıkla kavuştursun..artık gül biraz:)

off bacımm ya aglama sen kıyamam sana off....yanıyor içim yanıyor bacımm :18:bugün aradı kardeşim ev telefonu taktırdık artık annemden değil evden arayacak benii oradaki telefonlara sorun varmış ondan arayamamış sesini duyunca içim titredi resmen sudemim...orası sogukmuş üşüyormuş orada off :((( berbat haldeyim....
güzell bacım inan çoook iyi anlıyorum seni biliyosun hepsini yaşadım :18: o yüzdn kızıyorum sana yıpratma kendini diye çoook sevindim bacım biraz zaman geçse rahat rahat duyarsın sesini sabırlı ol hep yanındayım kardeşim seni çook seviyorum :kiss:

yok şikerim cok bunaldım cokk aynen öle beni gayet ii anlıyorsun tatlım...vermedi numara falan dayanacak güç falan kalmadı cöktüm ya cidden çöktüm herşey o kadar sogudum kii cektim elimi ayagımı herşeyden ...sen beni ben seni gayet iiyi anlıyorum canım...off.....
ama bugün birazda olsa rahatladım aradı buğün ora da tel bozulmuş arayamamışş aradıı o an o kadar kötü oldum kii kalbim yerinden cıkacak gibi oldu...
bir an önce ona kavuşmak istiyorum ne kadar zormuşş insanın sevdiği parcası olmadan olmuyor be şikerim olmuyor...:((

ahh gamseliim benim bitanemm kıyamamm sana benn :kiss: gamselim aramadığı zaman aklına kötü şey getirme emin ol ki gökhan hergün aramak ister seni ama onunda elinde değildir...kendini yıpratma dicem ama olmuyorr işteee :(( bu arada sen dersaneye gidiyordun demii..sakın derslerini bırakma be gamselim..çalış geleceğini yok etme..geleceğini garanti altına al..ihmal etme derslerini sakııınnnn ....inşş onları bekledğimize değer be gamselimm..inş bu çektiklerimiz bize güzel şekilde dönerr..rabbim korusunn onları....

canım benim allah kavuştursun...sakın ağlama..annem derdiki ağlamak ağlamayı getirir..bak biz varız her nekadar yanında olamasakta bugünler geçecek bitecek....allahım tez zamanda sağlıkla kavuştursun..artık gül biraz:)

cok saol tatlım desteğin için ayrıca beni cok mutlu ettin inş tez zamanda bugünler gecip gider..
iyiki varsınız yanımda....

güzell bacım inan çoook iyi anlıyorum seni biliyosun hepsini yaşadım :18: o yüzdn kızıyorum sana yıpratma kendini diye çoook sevindim bacım biraz zaman geçse rahat rahat duyarsın sesini sabırlı ol hep yanındayım kardeşim seni çook seviyorum :kiss:

deniyorum sabırlı olmayı bacım yıpratmamak elde olmuyor bunu sen benden daha ii bilirsin kardeşim benim...sesini her dk duysam bıkmam ...
biliyorum bacım iyiki de yanımdasın bende senin yanındayım güzel bacım benim sende sakın sıkma kendini...seni cok seviyorum kocaman öpüyorum seni bacım...:kiss:

ahh gamseliim benim bitanemm kıyamamm sana benn :kiss: gamselim aramadığı zaman aklına kötü şey getirme emin ol ki gökhan hergün aramak ister seni ama onunda elinde değildir...kendini yıpratma dicem ama olmuyorr işteee :(( bu arada sen dersaneye gidiyordun demii..sakın derslerini bırakma be gamselim..çalış geleceğini yok etme..geleceğini garanti altına al..ihmal etme derslerini sakııınnnn ....inşş onları bekledğimize değer be gamselimm..inş bu çektiklerimiz bize güzel şekilde dönerr..rabbim korusunn onları....

inşş döner birtanem inş sende bende onlar için gözümüzden dökülen yaşları bir daha yaşamayız bacım...eminim aramak ister tabii haklısın şikerim benim...evet dersaneye gidiyorum şikerim ama bazen durduramıyorum gözyaşlarımı derslere veremiyorum kendimi deniyorum ama olmuyor off :(( şurada 3 ay kaldı sınava ben ise boşluklardayım...farkındayım bir şekilde calışmam gerektiğini ama gercekten olmuyor cokk aşırı derece asabi oldum cok sinirli ve alınganım bu ara :(
amin şikerim rabbim tüm askerlermizi korusun...

Geri