eksiğim...yarımım...

gamseliimmm :uhu: aynenn 1 sene boyunca yalnızz ve hüsranla geçicekk bir yılımızzz..benimde hiiç umudum yokk 2011 yılından...seni o kadar iyi anlıyorum kiii bitanemmm....yeni bir yıla girceğimize bi,le sevinemiyorummmm

offf :18:birtanem cok mutsuzum .... içim öle yanıyor ki benimde hiç umudum yok ama hiçç...benii şuan en iyi senin anladıgını biliyorum birtanem ::(( cok zorrr ....eminim onlarda üzülüyordur eminim şikerim...:((( konuşacak halim bile yok yaa...

Son düzenleme:
:18:aşkım ömrüm bugün yılbaşı her ne kadar uzagımda olsan :18:da sen benim hep yüreğimde ve gözlerimdesin...biliyorum sende oralarda şuan elini yüreğine koyup beni sevdiğini söylüyorsundur....aşkım sözümü tutuYorum hayatım elim şuan yüreğimin üstünde SENİ SEVİYORUM HERŞEYİMLE....
YENİ YILIMIZ KUTLU OLSUN ÖMRÜM....

:18:aşkım ömrüm bugün yılbaşı her ne kadar uzagımda olsan :18:da sen benim hep yüreğimde ve gözlerimdesin...biliyorum sende oralarda şuan elini yüreğine koyup beni sevdiğini söylüyorsundur....aşkım sözümü tutuyorum hayatım elim şuan yüreğimin üstünde seni seviyorum herşeyimle....
yeni yilimiz kutlu olsun ömrüm....
bacimmmmmmm benim ya :18: Offff

Bir zamanlar benim sevgilimdin
Yanımdayken bile hasretimdin
Şimdi başka bir aşk buldun
Mutluluk senin olsun
Dertler benim, çile benim
Hayat senin, senin olsun
Hatıralar, hasret benim
Ömrüm senin, senin olsun
Ben daha ne çile, dertlere yolcuyum
Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum