gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

eksik bişi var ma bir de sen bak istersen

Konu, 'Çöplük' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: eksik bişi var ma bir de sen bak istersen

eksık bayagı var anlasılan..emegıne saglık

eksik bişi var ma bir de sen bak istersen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Bir Mana Var Sözlerinde

Müslüm Gürses - Bir Mana Var Sözlerinde

BakiŞlarin Bİr Ok Sankİ Keder Senİn GÖzlerİnde HanÇer Gİbİ Yaraliyor Bİr Mana Var SÖzlerİnde Bİz Senİnle AŞk Ararken DaĞlar Kadar Derdİ Buldum Ne Bİr BaŞka AŞk İsterİm Ne De BaŞka Bİr Mutluluk GÜlmek Bİzİm Hakkimizdi Bu DÜnyada YaŞiyorsak Neden Ayri Kaldik Bİlmem Ölesİye Sevİyorsak Bİr Çİle Var Bİr NeŞe Var Şu An ÖlÜp KurtuluŞ Var Sonuna Dek Senİ Sevİp ÖmÜr Boyu KahroluŞ Var Ümİt Ettİk...
  2. Bir zamanlar sen vardın..

Bir zamanlar sen vardın..

Tutunacak yeri kalmadı hayatımın, kendime tutunuyorum, savruluyorum düşlerimin içinde, kahroluyorum. Çekip gitmek istiyorum buralardan, nereye varacağımı bilmediğim uzun bir yolda, yanıma hiç birşey almadan, ardımda hiç kimseyi bırakmadan, yol almak istiyorum, hiç bir yere varmadan. Bir zamanlar sen vardın.Sanaydı tüm yolculuklarım. Kendi kendimin prensesiyim ben. Kendi yalnızlığıma...
  3. Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

his hala aynı da yol hala ayrı mı his aynı da yol ayrımı ayni ayri mi ayrı mı güç onda aklın yoksa aşkın aynıda ayrımı Yaşlanmışsın görmeyeli Şişmanlamışsın evlendin mi, kaç kere Senden sonrası olmadı, olmadı, yok Özledim yani, aşk budur yan yolu yok Yok Bir tek sen eksiksin İşim gücüm her şeyim tamam Bir ev, bir yuva, iki de çocuğa Yok ben sensiz karışamam His hala aynı da, yol hala ayrı...
  4. Merdivenlerin de bakıma ihtiyacı var!

Merdivenlerin de bakıma ihtiyacı var!

Merdivenlerimizin de evimizin diğer bölümleri gibi bakıma ihtiyacı olduğunu unutmamalıyız... Hem güzel görünüm, hem de sağlık açısından, merdivenlerinizi ihmal etmeyin. Merdivenler evlerin gizli hikayelerini anlatır. Zaman içinde merdivenlerin de yenilenmeye ihtiyacı vardır. Merdivenlerinizi yenilerken karşılaşabileceğiniz 10 sorunu ve bu sorunları nasıl çözebileceğinizi biliyor musunuz?...

Sayfayı Paylaş