gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Eksik Parçalar - JOY FIELDING

Konu, 'Çöplük' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Eksik Parçalar - JOY FIELDING konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eksik resim...

eksik resim...

Giderken sen, bir resimci çekmiş gölgemi. Gölgen bile kalmamış baksana bana eş. Oysa hep gölgelerin peşimi bırakmadığından yakınır, ağlardım... Ne kadar da çirkin çıkmışım. Gölgeme bakasım gelmiyor. Yaşlanmış, Koyu, Eksik, Eskimeye yenik Bir gölge bu. Sayma yaş halkalarını yüreğimdeki, karalanmışım, karanlığım... Karanlığımda kaybolma sayıp aydınlığınla. Ne biçim bir resimci...
  2. Mor Ve Ötesi - Eksik

Mor Ve Ötesi - Eksik

Sanki bir şeyler eksik hayatında Dur ve dinlen n'olursun ah bir defa Yerinde olsaydım beni dinlerdim Ama sen duymadın Duraksız bir yarış seninki Ne başı var ne sonu belli Uğraşırken kazanmak için Sormadın hiç neden niye Ve hayat sana dokununca Her şey nasıl da değişti Dönüp bakınca gördün birden Sanki bir şeyler eksik hayatında Dur ve dinlen n'olursun ah bir defa Yerinde...
  3. Sofranızdan turpu eksik etmeyin

Sofranızdan turpu eksik etmeyin

Özellikle ''karaciğerin dostu'' olarak bilinen turpun, bol vitamini nedeniyle kış aylarında sofralardan eksik edilmemesi gerektiği belirtildi. Türkiye'nin turp üretiminin yüzde 70'inin karşılandığı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde hasat başladı. Yıllık 25 ton üretim gerçekleşen ve ilçe ekonomisine 15 milyon YTL katkı sağlayan turp, bu yıl da üreticilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor....
  4. eksiğim...yarımım...

eksiğim...yarımım...

sevdiğim,hayatım ömrüm,birtanem:uhu:.... herşeyim benim.... sen gidelii bugün 2 gün oldu:18::18: ama bana bir asır bir ömür gibi geldii.... içim şimdi eksikk şimdi sol yanım yarım... aslında sen gittin gidelii nefesim bende kalan bir şey olmadı herşey senle beraber gittii... aramızda 7 şehir...7 koca şehirr yanına gelemiyorum ya benim için o koca 7 şehir nefret oluyorr... güzel kokulu yarim...
  5. yüzümde bi bu eksikti :(

yüzümde bi bu eksikti :(

merhaba kızlar.Yüzümde önce sivilce sandığım bi şişlik vardı ama maalesef kendiler çıbanmış :( etrafı morardı hiç bişey yapamıyorum korkuyorum izi kalır morarıklığı geçmez diye :( ne iyi gelirki bu çıbana iz bırakmayacak şekilde :( bakalım babaannem 3 gün boyunca bi okuyalım dedi bide zeytinyağı sürdürdüler o kadar zeytinyağı iyi gelir mi bu merete? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden...

Sayfayı Paylaş