gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

"Eksik" şarkısının keman notalarını nasıl bulabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım keman çalıyorum bana acil olarak bilen birisi varsa üye yada bir misafir eksik parçasının notalarını verebilir mi ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Umarız aradığınız cevap buradadır..:)

E 3-4-3-1-1----------3-1-1--------------------------------------------3-3-1-4-3
    B ---------------4-3------------4-4-1-1-2-4-6-4-4-1-4-2--124--------------

E 3-4-3-1-1----------3-1-1--------------------------------------
    B ---------------4-3------------4-4-1-2-4-6-4-4-2-2-1-2-4-1

SadmiN bunu beğendi.
  3. aybüke mc

aybüke mc Forum Okuru

bu nasıl bir notadır ya.. hiç birşey anlamadım .sadece otaları yazın bize ...

"Eksik" şarkısının keman notalarını nasıl bulabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Yallah'' Şarkısının Notaları

''Yallah'' Şarkısının Notaları

yallah, şarkısı, notaları, bestesi, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler Selami Şahin'in eseri olan ''Yallah'' adlı parçanın notalarını müziksever meleklerimiz için ekliyoruz :)
  2. Titanic Müzik Notaları Keman

Titanic Müzik Notaları Keman

Titanic Müzik Notaları Keman için olan notaları sizden paylaşmanızı rica etmek için yazıyorum şimdiden sağolun iyi günler.
  3. Titanik Film Müziğinin Keman Notaları

Titanik Film Müziğinin Keman Notaları

Titanic Şarkı Notaları Titanic Film Müziği Notaları İşte hafızalarımıza yer eden ünlü Oscarlı film Titanik'in film müziğinin keman notaları melekler :)
  4. Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkı Notaları Artık Sevmeyeceğim Notası Türk Sanat Müziğimizin önemli eserlerinden, klasikleşmiş parçalarından biri olan Artık Sevmeyeceğim şarkısının notalarını müziksever meleklerimiz için paylaşıyoruz :) la si do si la sol la_la si do re mi fa re_mi fa sol fa mi re do_re mi fa mi re do si_la si do si la sol la_la la la la_la fa sol l_la la la la_la fa sol
  5. Yıldızların Altında Gitar Ve Keman Notaları

Yıldızların Altında Gitar Ve Keman Notaları

Yıldızlar altında bestesinin gitar ve keman notalarını paylaşabilirmisiniz

Sayfayı Paylaş